Beta hcg değerindeki değişiklikler

kardelen_40

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
32
0
MERHABA KIZLAR BENİM SON HASTALANMA TARİHİM 11.02.2009 DU İANNALILMAZ BEBEK İSTEDİĞİM İÇİN TAKİP EDİYODUM GÜN SAYIMI 3 AYDA HASTALANMADIM VE 1 HAFTA SABRETTİM VE HALA HASTA DEĞİLDİM HEMEN DR A GİTTİM HCG TESTİ YAPTIRDIM SONUCUM 105 ÇIKTI ÇOK SEVİNDİM GÖRÜNCE 2 GÜN SONRA TEKRAR YAPTIRDIM BU SEFER 277 ÇIKTI 2 GÜNDE 2 KATI OLMASI GEREKTİĞİNİ BİLDİĞİM İÇİN GÖRÜNCE ARTIK BU SEFER TAMAM DEDİM AMA TABİKİ TESTİ BIRAKMADIM 6 GÜN SONRA TEKRAR YAPTIRDIM BU SEFERDE 1295 ÇIKTI ÇOĞUL GEBELİK Mİ DİYE MERAKLANMAYA BAŞLADIM BU SEFER EMİN OLMAK İÇİN 2 GÜN SONRA TEKRAR YAPTIRDIM BU SEFER 1565 ÇIKTI VE ÇOK ÜZÜLDÜM DR DIŞ GEBELİK OLABİLİR DEDİ BİR DAHA TEST YAPALIM DEDİ 2 GÜN SONRA TEKRAR YAPTIRDIM 1731 ÇIKTI BU SEFER TABİ DAHA ÇOK ÜZÜLDÜM VE YIKILDIM HEP DUA DA EDİYODUM AMA DR BANA DAHA BÜYÜK BİR HAST GİDİP MUAYİNE OLMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ DIŞ GEBELİKSE MUTLAKA ALINMALI DEDİ BENDE GİTTİM BAKTILAR VAJINAL BÖLGEDEN KESE GÖZÜKÜYO DEDİLER DIŞ GEBELİK DEĞİL BEBEK GAYET NORMAL AMA BELKİ KALBİ ATMICA İÇİN BÖYLE YAVAŞ İLERLEMEYE BALAMIŞTIR BİR HAFTA DAHA GEÇSİN ONA GÖRE KALBİNE BAKALIM SONUC NE OLUCAK KARAR VERELİM YANİ ALALIM DEDİLER YIKILDIM TABİKİ 1 HAFTA ÇOK ZOR GEÇTİ BENİM İÇİN HAST GİTMEDEN ÖNCE BAŞKA YERDE TEKRAR TAHLİL YAPTIRIM DEĞERİM 7657 OLMUŞTU ÇOK SEVİNDİM AMA YİNEDE KORKU VARDI İÇİMDE VE DÜN DR A GİTTİM 09.04.2009 TARİHİNDE MUAYİNE OLDUM GÖRDÜM Kİ BEBİŞİM BOYU UZAMIŞ VE KALBİ ATIYODU İNŞ HERKEZİN SONUCU BÖYLE OLUR BEBİŞLERİNİZİN KALBİ ATAR HEMEN DEĞERİ GÖRÜP ÜZÜLMEYİN DİYE YAZDIM

arkadaşım çok sevındım senın adına allah sağlıklı sıhhatlı bebgını kucagına almayı nasip etsin .. darısı başımıza inş.

yazıyı okurken önce kanamam oldu düştü diyceksin sandım..sonra yok dedimm dewam ediyo..hıh dedim keseyi göremedi heralde dış gebelik..yokk oda diil..ayy dedim kalbi atmamış tuhh aldılar yada alcaklar dedim..o da diil hihoyyyt mutlu son ama kıwrandım yani sonuna kadar..geçmiş olsun arkadaşım..inşallah güzel bi hamilelik geçirip sağlıcakla alırsın meleğini kucağına...

kızlar hepinizden allah bişn kere razı olsun inş sonuna kadar sorunsuz devam eder ve bütün isteyenlere nasip eder

cok sevındım allah saglıklakaydirigubbakcemile5 kucagınıza almayı nasıp etsın

canım tebrik ederim.bendede sorun var 12 günüm geçti evde test yaptım 2. çizgi biraz sönük çıktı yani baya sönük doktora gittim bebeği rahimde göremedi dış gebelik olabilir dedi test yaptırdım hcg değeri 15,6 çıktı 2 gün sonra bidaha istedi sizce bu değerlerde bebek rahimde gözükürmü

bayanlar merhaba kafam çok karıştı ya benim hcg değerim 3392 çıktı tahminimce 4 haftalık olmalıyım ikiz gebelik olabilirmi :1shok:

neslişim 12 gün geçti diyosun muhakkak örünürdü eğer normal günüde döllendiyse ama adet gününe yakın döllendiyse görünmez hakında hayırlısı oosun cnm sancıların yoktur inşallah çünkü dış gebelikte sancı oluyo cok berbat bişi (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…