beta hcg değerimm

mellspell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
373
1
geçen perşembe 247 ydi değerler son adet tarihim 28 ağustos doktor haftaya ultrasona gel dedi ama burda yazılanlara göre çok düşük değerlerim :KK43:

merhaba canım öncelikle tebrik ederim seni. :KK71: İnşallah sorunsuz bir hamilelik ve hayırlı doğum geçirirsin. :KK49: .evet değerin düşük. peki ultrasonda bebeğini gördünmü. şu da var tabii geç döllenme olmuşsa değerinin düşük olması belki ondandır.bir kaç gün sonra tekrar test yaptır. değerinin ikiye katlanması gerekir.

persembeden beri şimdi o kac katı olmustur,için rahat olsun :)
benim 76 idi cuma günü,ne kadar üzüldüm 4 haftalık bebek 76 mı olur diye,dun test yaptırdım 729 olmus kuzum :)

Bence hiç kafana takma merkezden merkeze değişiyo bence... Ben ikiz hamileliğimde adetim 1 gün geçmişti b-hcg 123 çıktı, 2 gün sonra 320 oldu bebeklerim ikiz olmasına rağmen... Bana adet gününde 20 ve üzeri olursa sağlıklı bi gebelik olduğunu söylediler...Bence bebeğin gayet sağlıklı ve çok ii bi değer hayrlısıyla kucağına alırsın inş...

dokuz yıldız evliyiz uzun süren takipler, aşılama, tüp bebek vesair her yolu denedik ama olmadı ben artık tam ümidimi kesmişken dört gün geciktim idrar testi yaptım ikinci çizgi hafifti, ertesi gün kan testi yaptığımda sonuç 502 çıktı ama doktora gitmeden emin olamıyorum bu sonuç pozitif acaba sorun varmıdır, kaç haftalık çok merak ediyorum akşamı iple çekiyorum nolur bana birşeyler yazın çok heyecanlıyım allahım isteyen herkese bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah

dokuz yıldız evliyiz uzun süren takipler, aşılama, tüp bebek vesair her yolu denedik ama olmadı ben artık tam ümidimi kesmişken dört gün geciktim idrar testi yaptım ikinci çizgi hafifti, ertesi gün kan testi yaptığımda sonuç 502 çıktı ama doktora gitmeden emin olamıyorum bu sonuç pozitif acaba sorun varmıdır, kaç haftalık çok merak ediyorum akşamı iple çekiyorum nolur bana birşeyler yazın çok heyecanlıyım allahım isteyen herkese bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah

tebrik ederim seniii en ii anlayanlar biri bnmdirr bnmde 7 sene oldu meleğimi bekleyelii daha tüp bebek yaptırmadım ama sanırım oda yakın zamanda olcak... kaç haftalık olduguu gebelik.orgda hesaplayıcılardan hesaplatabilirsin. son adet tarihine göre.. Allah kucagına almayı nasip etsinn ..

Bence hiç kafana takma merkezden merkeze değişiyo bence... Ben ikiz hamileliğimde adetim 1 gün geçmişti b-hcg 123 çıktı, 2 gün sonra 320 oldu bebeklerim ikiz olmasına rağmen... Bana adet gününde 20 ve üzeri olursa sağlıklı bi gebelik olduğunu söylediler...Bence bebeğin gayet sağlıklı ve çok ii bi değer hayrlısıyla kucağına alırsın inş...

yarın gidicem ultrasona bakalım ne diycek çok merak ediyorum ve heycanlanıyorum :)

maaşallah ne güzel Rabbim hayrlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş...Hiç bi sorun yok bence ama tabii dr.un bakıp bebeğini ve kalp atışlarını görmeden emin olamazsın hayrlı olsun yeniden...Bende 9 yıllık evliyim ama bebeğimiz yok :KK43: 6 tane kaybettim 7. ye cesaret edemiyorum...

yarın gidicem ultrasona bakalım ne diycek çok merak ediyorum ve heycanlanıyorum :)

hayrlısı olsun inş. istediğin gibi bi sonuç alırsın...

slm arkadaslar aranıza yeni katıldım mrb demek istedim :KK70:

hg canım mrb :)

bugun girdim ultrasona keseyi gördüğünü ama embriyoyu daha göremediğini söyledi küçük olduğundan dedi ... kağıtta yazanları yazayım....

endometrial kavite içerisinde yaklaşık 11 mm çapında (4hafta 6 gün ile uyumlu)gestasyonel kese izlenmiştir.bu aşamada embriyona ait ekojenite ayırt edilememektedir (erken gebelik ?) kağıtta aynen bunlar yazıyor .... ne oldu yani şimdiiiiiiii

yani benim yorumum geç döllenme olmuş ve bebeğin kesede ama erken olduğu için görünmüyor. birdahaki gidişinde İnşallah bebişini görürsün. :KK49:

birde bi sorum daha var ... benim son adet tarihim 28 ağustos 7 hafta 3 günlük olması gerekir hesaplamalara göre ama ultrasonda 4 hafta 6 günlük dedi dün doktor ama son adet tarihimi sormaadı nasıl oluyo bu ?? nrmalde son adet tarihinden hesaplanmazmı ??

birde bi sorum daha var ... benim son adet tarihim 28 ağustos 7 hafta 3 günlük olması gerekir hesaplamalara göre ama ultrasonda 4 hafta 6 günlük dedi dün doktor ama son adet tarihimi sormaadı nasıl oluyo bu ?? nrmalde son adet tarihinden hesaplanmazmı ??

geç döllenme olmuştur
keseye göre söylüyorlar
doktorun dediği doğrudur

X