beta hcg değerimi yorumlarmısınız?yardımınıza ihtiyacım var

tugbaaa41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2010
43
0
:KK69:arkadaşlar adetime 9 gün var bgn kan testi yaptırdım.değerim 32,93 çıktı 2,gün snr tekrar yapıcam ama sizce değer nasıl gebe olma şansım nedir?bu konuda fikri,tecrübesi olanlar yardımınıza ihtiyacım var

Son düzenleme:
ooo la laaaa adetine 9 gün varken 37 çok iyi bir değer, ama çok erken yaptırmışsın. sana özet geçeyim eveet hamilesin tabi hücresel boyutta daha bebişş, ama bu kadar erken dönem gebeliğin yarısı adetle birlikte kayboluyor kromozom anomalilerinden dolayı yani doğa eliyor bozuk embriyoları.. bu yüzden erken test yaptırmayın üzülmeyin deniyor. sen şimdi günaşırı test yaptırıp bakacaksın en az 2 kat artmışmı diye, artıyorsa tutunuyordur, olumlu düşün, yerleşir inşallah, adet günün geçene kadar da eşinden başka kimseye söyleme en iyisi. hadi inşallah :emir_bebek::emir_bebek::nazar:

hamılesın ama ıkı gun sonra artması lazım mutlaka ıkı gun osnra yenıle..1500 lerde keseyi görebılırsın ..6500 lerde ise karından gorebılırısn :)

tebrıkler

ooo la laaaa adetine 9 gün varken 37 çok iyi bir değer, ama çok erken yaptırmışsın. sana özet geçeyim eveet hamilesin tabi hücresel boyutta daha bebişş, ama bu kadar erken dönem gebeliğin yarısı adetle birlikte kayboluyor kromozom anomalilerinden dolayı yani doğa eliyor bozuk embriyoları.. bu yüzden erken test yaptırmayın üzülmeyin deniyor. sen şimdi günaşırı test yaptırıp bakacaksın en az 2 kat artmışmı diye, artıyorsa tutunuyordur, olumlu düşün, yerleşir inşallah, adet günün geçene kadar da eşinden başka kimseye söyleme en iyisi. hadi inşallah :emir_bebek::emir_bebek::nazar:

çok güzel açıklamış arkadaş bebeğin gelebilirde gelmeyebilirde evet bu değer hamile olduğunu gösterir ama kadınların % 80 anlamadan adet kanamasıyla atarmış bebeğini hayırlısı Allahtan inşallah sennki tutunur :emir_bebek:

hepinize teşekkür ederim yumurtlamam bu ay 3 gün erken oldu.iğneyle aşılama sağlandı.inşallah vardır 6 yıldır istiyoruz

o zaman gerçekten erken olmuş çünkü çatlatma iğnesinden sonra da hcg biraz yükseliyor, umarım herşeyyolunda gider Allah yardımcın olsun

o zaman gerçekten erken olmuş çünkü çatlatma iğnesinden sonra da hcg biraz yükseliyor, umarım herşeyyolunda gider Allah yardımcın olsun

canım ben yanlış yazmışım 32,93 ve çatlatma iğnesi kullanmadım öncesinde yumurta uyarıcı iğne kullandım.

Son düzenleme:
hepinize teşekkür ederim yumurtlamam bu ay 3 gün erken oldu.iğneyle aşılama sağlandı.inşallah vardır 6 yıldır istiyoruz

cnm inşşş bebişin seninledir ama aşılama demişsın acaba onun da beta hcg
yüksek çıkmş olabilirmi iğnede var biliyrm cnm en iyisi dr danış en
erkenmı yaptırdım diyee hayırlısı olsn hakkımızdaa:emir_bebek::emir_bebek:

X