Beta hcg değerim

hokis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2023
15
5
28
Merhaba. 6 kasım adet olmam gerekiyordu olmadı dün yanı 7 kasım kan tajlili yaptirdim sonuç 7.8 çıkdı. Dün gecede cinsel beraberliğim oldu. Bugun şimdi regl oldum gibi kirmiziları gördüm. Neden olmuş ola bilirki? Beta hcg 7.8di hamile değilmiydim yani?(( çok üzüldüm çok sevinmişdim oysaki

Kimyasal gebelik olmuş sanırım canım hayırlısı olsun. Kimyasal dan sonra daha çabuk hamile kalınıyormus öyle diyorlar

Eklentiler

• IMG_20231108_073030.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 194
  • IMG_20231108_073012.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 189
Merhaba benim adetime 4 gün var dün akşam kan verdim 0.44 çıkmış bugün sabah idrar testi yapmıştım onda da belli belirsiz çok çok silik bir çizgi vardı negatifmi yani hiçbişey anlamadım

Merhaba benim adetime 4 gün var dün akşam kan verdim 0.44 çıkmış bugün sabah idrar testi yapmıştım onda da belli belirsiz çok çok silik bir çizgi vardı negatifmi yani hiçbişey anlamadım
Sonuca göre negatif testiniz. Kan testi her zaman doğruyu gösterir idrar testi bazen yanılabilir

Hamilelik başlamış ama maalesef bebek henüz yok kese yok bu yüzden kimyasal olmuş olabilir canım üzülme , ama bugün yine de gidip bir kan versen fena olmaz belki oradadır kanama başka sebeptir

Kimyasal gebelik olmuş sanırım canım hayırlısı olsun. Kimyasal dan sonra daha çabuk hamile kalınıyormus öyle diyorlar
İnşallah öyle olur. Şüan çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum 6-7 aydır bekliyorum yok bu ay gecikmede oldu betada 5i geçdi nasil uçuyodum havalarda. İyiki daha eşime soylememişim. Oda üzülürdü yoksa

Hamilelik başlamış ama maalesef bebek henüz yok kese yok bu yüzden kimyasal olmuş olabilir canım üzülme , ama bugün yine de gidip bir kan versen fena olmaz belki oradadır kanama başka sebeptir
Regle benziyo ama(( bugun takip edicem durumu kanama az olursa yarın bir kan testi tekrar yaptiririm. Çok olursa zaten regldir demekki

İyiki söylememişsin cnm. Emin olmadıkça hatta kese görününmedeb söyleme. Ben 14 aydır bekliyorum hiç gebe kalamadim sanırım. Adetim birkaç kere gecikti ama hiç çift çizgi göremedim. Demekki zamanı var hayırlısı olsun canım

Sizin pozitif ama ilişki sırasında zorlama olmuş olabilir pıhtılıysa kimyasladır yüksek ihtimalle. Beta artıyorsa sorun yoktır tekrar baktırın isterseniz :)

Sizin pozitif ama ilişki sırasında zorlama olmuş olabilir pıhtılıysa kimyasladır yüksek ihtimalle. Beta artıyorsa sorun yoktır tekrar baktırın isterseniz :)
Jayır pıhtı diyil akıntıyla beraber kırmızı geldi ama akınti gibi şimdi kahverennkli geliyo

Bence de yerleşme olabilir adet olurdunuz döndüyse kan verin bide ilk haftalarda cinsel ilişkiye lütfen dikkat edin kese görünene kadar en azından. Kese göründükten sonra doktorunuz size tehdit olup olmadığını söyleyecektir

Şimdi hep vicdan azabı çekicem belki ilişki yüzünden gitdi diye(( İnşallah regl diyildir(

Şimdi hep vicdan azabı çekicem belki ilişki yüzünden gitdi diye(( İnşallah regl diyildir(
Böyle düşünmeyin genelde sağlıksız gebelik olduğu için öyle oluyor , ama önlem almakta önemli.Üzülmeyin ve gidip testinizi yenileyin

Böyle düşünmeyin genelde sağlıksız gebelik olduğu için öyle oluyor , ama önlem almakta önemli.Üzülmeyin ve gidip testinizi yenileyin
Bazı hanımlar yazıyo burda regle 4-5gün kala 100-90-130 gibi degerler oluyo. Bende 1gün gecikmesine rağmen 7.8. Çok düşükdü sonuç olmak istemiş ama olamamış

Kimyasal gibi görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…