beta hcg degerım ve agrılarım..

mia88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
37
0
kızlar merhaba benım sizlere bir sorum olucak.en son adetım 21mayıstı ve bu ay daha günüm gecmeden 23 haziranda beta hcg testı yaptırdım hamıle olabılıcegımı hıssediyodum çunku.deger 13.7 cıktı ama doktorum hamıle degılsın dedı eve geldıgımde ınternnette bayagı arastırma yaptıktan sonra iyice kafam karıstı olabılır mı acaba dıe.neyse bı hafta daha sabredıp ondan sonra ogrenırım dedım kendıme ama nafıle:)bugun tekrra gıttım ve degerim 79.32 cıktı.uzulsemmu sevınsemmı bılemedım cunku bana sankı 3 gunde bıraz fazla artmıs gıbı geldı.bu arada kasıklarım hıc durmadan 1 haftadr agrıyor.acaba bu dıs gebelık belırtısımıdır?yanı bosa hayal kurmamalımıyım :KK43: cevaplarsanız cok mutlu edersınız benı sımdıden tesekkurler

canım dış gebelik hakkında bir bilgim yok ama normal hamilede olabilsin. çünkü degerin ikiye katlanmış 3 günde. cuma falan tekrar yaptır istersen. belkide geç dölenmedir. kadınlar öyle konuşuyorlardı. başka bir doktoro göster sonuçlarını imkanın varsa. cuma göster folik asite erken başlarsın. hayırlı haberler alasın...

canım dış gebelik hakkında bir bilgim yok ama normal hamilede olabilsin. çünkü degerin ikiye katlanmış 3 günde. cuma falan tekrar yaptır istersen. belkide geç dölenmedir. kadınlar öyle konuşuyorlardı. başka bir doktoro göster sonuçlarını imkanın varsa. cuma göster folik asite erken başlarsın. hayırlı haberler alasın...

cok teşekkür ederim canım cevap verdiğin için inşallah geç döllenmedir ozmn.kasıklarımdaki ağrının sıddetı korkkuttu aslına bakarsan beni.neyse artık bı kac gun daha sabredicez baska care yok.sende hayırlısı ıle alırsın bibişini kucagına inşallah...

X