BETA-HCG değerim sanırım yine kimyasal gebelik.

Shevvall

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
943
29
geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim..:çok üzgünüm:
bu ay 14 gün geciken regl sonucu gidip kan verdim sonuç 93.66.........
pazartesi testi tekrarlamam gerek ama 2 hafta gecikmeye bu sonuç nedense beni tatmin etmedi,arkadaşlar varmı benim gibi 14 gün gecikmeye bu değer çıkan ve sağlıklı bir gebelik geçiren......yoksa yine kimyasal mı mafoldumben

Bence gec tutunma olmustur yada dedigin gibi suan düsük yasiyor olabilirsin. Peki testi önceden degilde daha simdimi yaptirdin? O zaman belli olurdu kiyaslama yapabilirdik, suan sadece allaha dua edip 2 gün beklemelisin, eger degerin 2´ye katlanirsa gec tutunma olmustur insallah oyledir.

Bence gec tutunma olmustur yada dedigin gibi suan düsük yasiyor olabilirsin. Peki testi önceden degilde daha simdimi yaptirdin? O zaman belli olurdu kiyaslama yapabilirdik, suan sadece allaha dua edip 2 gün beklemelisin, eger degerin 2´ye katlanirsa gec tutunma olmustur insallah oyledir.

canım 2 gün önce idrar testi yaptım 2.cizgi silik çıkmıştı bu günde gidip kan verdim 1 saat önce sonucu aldım değer bu 93 çıktı geçen ay aynısını yaşamıştım o yüzden sanırım pek pozitif bakamıyorum.inşallah bu sefer sağlıklıdır...gerçekten çok sıkıldım artık........
mafoldumbenmafoldumben

bende kimyasal gebelik yasadim, bildigime ve okudguma göre kimyasal gebelik adetten bir kac gün önce veya bir kac gün sonra sonlaniyor. Seninki bayaga bi gecmis, insallah degerin katlanir ama sayet oyle olmasada düsük yapiyorsun zannedersem yani sanki artik kimyasalliktan gecmis gibi oluyor. Allah yardimcin olsun umarim bu sefer gercektende hamilesindir.

geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim..:çok üzgünüm:
bu ay 14 gün geciken regl sonucu gidip kan verdim sonuç 93.66.........
pazartesi testi tekrarlamam gerek ama 2 hafta gecikmeye bu sonuç nedense beni tatmin etmedi,arkadaşlar varmı benim gibi 14 gün gecikmeye bu değer çıkan ve sağlıklı bir gebelik geçiren......yoksa yine kimyasal mı mafoldumben

inş deıldır canım bıdaha baktır kanda yukselır inş degerin

bende de kimyasal gebelik olmuştu..ama adetten 4 gün sonra falan önce kahverengi lekelenmeyle başladı,sonra da kanamaya dönüştü..yani fazla uzun sürmüyo..14 gün uzun geldi bana..belki de bebişin inatçıdır..olur ya..bir umut işte..inşallah tutunur canım..yoksa bu kadar bile kalmazdı sanıyorum..

bende de kimyasal gebelik olmuştu..ama adetten 4 gün sonra falan önce kahverengi lekelenmeyle başladı,sonra da kanamaya dönüştü..yani fazla uzun sürmüyo..14 gün uzun geldi bana..belki de bebişin inatçıdır..olur ya..bir umut işte..inşallah tutunur canım..yoksa bu kadar bile kalmazdı sanıyorum..

umarım dediğin gibidir çok sağol cnm...............

inşallah canım şu mübarek günde duaların kabul olur canım
geç döllenme olmuş olabilir biraz daha sabret canım inşallah değerlerin yükselir

herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar allah hepimizin dualarını şu güzel günde kabul etsin inşallah

bence moralini bozma canım aklınada kötü seyler getirme bir kez oldu diye hep olacak degil ya inşallah degerin ikiye katlanır güzel haberlerini alırız :Saruboceq:

canım benim geç döllenme olmuş olabilir ve inş öyledir
hadi bugün yaptır bakalım şu testi
bismillah de an verirken
Allah gönlüne göre versin cnm
sonucu merakla bekliyoruzopuyorumnanaktan

kızlar allah hepinizden razı olsun verdiğiniz destek için çooook teşekkürederim.......
değerim yükselmiş........280 çıktı çarşamba doktora gidecem........
allahım herkese nasip eder inşallah................
gerçi ben ultrasonda görmeden rahat edemiycem.......

kızlar allah hepinizden razı olsun verdiğiniz destek için çooook teşekkürederim.......
değerim yükselmiş........280 çıktı çarşamba doktora gidecem........
allahım herkese nasip eder inşallah................
gerçi ben ultrasonda görmeden rahat edemiycem.......

ay canım benim çok evindim bak en güzel artmış değerin
tebrik ederim
hihoyyythihoyyyt

Çok sevındımmmmmmmmmmm gerÇekten Çok sevındım hayırlısı olsunnnnnnn ıyı bak kendıne :)

canım inşallah bebeğin senledir...bize haber ver olurmu..dualarım seninle

çok sağol cnm darısı tüm istiyenlerin başına:Saruboceq:

aaa canım çok sevindim ya okumamıştım...aallaha çok şükür bak gördünü üzülmene deymedi allah sonuna kadar sağlıklı bi şekilde doğum yapmanıda nasip etsin inşallah:1hug:

X