Beta hcg değerim normal mii

Pollynn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2024
22
8
30
Arkadaşlar merhaba bu konu hakkında bilgisi olan ya da başından geçmiş olan varsa lütfen cevap versin. Adetim 1 hafta geçti doktora gittim ultrasonda bir şey gözükmedi rahmin kalınlaşmış dedi hamilelik olabilir dedi kan tahsiline gönderdi kanda beta hcg değeri 269.7 çıktı sizce bu normal bir değer mi

2 günde 1 olan artış önemli tek değerle pek bi şey anlaşılmaz aslında ama kötü durmuyor. Hayırlı olsun

2 günde 1 olan artış önemli tek değerle pek bi şey anlaşılmaz aslında ama kötü durmuyor. Hayırlı olsun
Çok teşekkür ederim daha çnce boş gebelik ve kimyasal gebelik geçirdiğim için korkuyorum haliyle birde kasık ağrım var adet olacakmışım gibi o beni korkuttu

Çok teşekkür ederim daha çnce boş gebelik ve kimyasal gebelik geçirdiğim için korkuyorum haliyle birde kasık ağrım var adet olacakmışım gibi o beni korkuttu
Normal o aslında bi süre beden adet olacakmış gibi çalışmaya devam ediyor, rahim de büyüyor tabii ki. Telaşlanmayın sağlıkla ilerlesin

Merhaba bende 2023 Kasım ayında kimyasal gebelik 2024 Ağustos ayında boş gebelik yaşadım çok üzülüyorum tekrar hamile kalsam da sanki aynı şeyler olacak gibi hissediyorum istemeden. Bu durumu yaşayan var mı aranızda anne olabildiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…