Beta Hcg Değerim haftasına göre normal mi

obendegilimki

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
122
79
28
Selam kızlar,
Sat 2 haziran bat 3 temmuzdu, yani 4 hafta 4 günlük hamileyim. Bugün özel bir labda beta hcg baktırdım ilk kez, 980 çıktı. Ama sonucun altında 4 hafta için 9-750 arası diyor yani benim değerim biraz daha yüksek çıktı. Bu normal mi?

Merhaba benim sat 3 Haziran bat 2 Temmuzdu 1 temmuzda evde test yaptım 3 temmuzda(4+2) kan verdim ve 355 çıktı düşük çıkması problem olur yüksek çıkması değil dediler 6 gün sonra 5550 gibi bir değer çıktı mesela beta hcgde değerin düşmesi sıkıntı. Kaçıncı gün ultrasona gittin veya kaçıncı gün gelmeni söylediler? İstediğim doktor randevuyu çok geç bir zamana verdi o süreçte meraktan çatlayacağım

Selam, ben 6 temmuzda tekrar kan verdim 2179 çıktı 8 temmuzda doktora gittim. Doktorum o gün için değerimin 5binlerde olduğunu keseyi belki göremeyebileceğimizi söyledi ama çok şükür gördük (5+1di) 23 temmmuzda kalp atışı duymak için çağırdı

Keseyi görebilmenize çok sevindim ne olur ne olmaz diye daha geç tarihe almıştım. Yarın randevumuz inşallah biz de sağlıkla keseyi görürüz. Süreciniz çok güzel ve kolay geçer inşallah

Keseyi görebilmenize çok sevindim ne olur ne olmaz diye daha geç tarihe almıştım. Yarın randevumuz inşallah biz de sağlıkla keseyi görürüz. Süreciniz çok güzel ve kolay geçer inşallah
Sonucu yazın muhakkak inşallah sağlıkla görürsünüz keseyi beni de şimdi kalp atışı duyabilecek miyim telaşı sardı

Yüksek çıkması daha iyi canım tebrikler anne oluyorsun

Sonucu yazın muhakkak inşallah sağlıkla görürsünüz keseyi beni de şimdi kalp atışı duyabilecek miyim telaşı sardı
Eminim gönlünce olacak şimdiden sabırsızız 8 ay nasıl geçecek diye düşünüyoruz
Yüksek çıkması daha iyi canım tebrikler anne oluyorsun
Çok teşekkür ederim inşallah sorunsuz ilerleriz bir de minik kalp atışı duysak ferah bir nefes alacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…