Beta hcg değerim acil yardım !!!!

bozma moralını yıne de yukselmıs belkı kese yarın gorulecekk gec döllenmeyse de kese hemen gorulmeyebılırmısss ınsallah guzel sonucların olur
Yarın olumsuz bişiy derse başka doktora gitmeyi düşünüyorum bugün bana iki seçenek verdi direk ya sağlıksız yada dış gebelik dedi bayramda geliyor yokum falan filan başka bi doktor var aynı hastanede ben olmazsam o sizinle ilgilenir dedi . Birde neden bu beta yı 24 saat sonra tekrarlıyor ki ? Niye cuma demedi ? Gideceği için mi ? Hem çok üzdü beni hemde canımı çok sıktı

ıcın rahat edecekse bugun gıt başka doktora tek doktora guvenıp sakın kurtaj falan yaptırma canım sakin ol bekle bakalım gec dollenmeyse kese geç görünürmüşş seninkide öyle olabılır ınsallah görünür

Sonucu rica edip acil den bir doktorada ve ayni bolumden bir doktorada sadece bu soru icin yardim isteyebilirsin o da hamile olup olmadigini soyler..

Şimdi geldik doktordan
5/8 de 1097
7/8 de 1489
8/8 de 1589

Bu değerlere göre dış gebelik tanısını koydu ve iğne verdi 2 adet 50 lik biz redettik iğne olmıycaz diye bekliycez dedik yanından ayrıldık cep telefonuma mesaj olarak e reçete numarasını göndermiş doktor.
Ayrıca ultrason muayeneside yapmadı direk değerlere bakıp teşhis koydu çok çaresizim yaaaa Allah ım yardım et bana aranızda dış gebelik teşhisi koyulup sonradan kese gören var mı ? Ne zor Allah ım yaaa

canım evet dış gebelık tehlıkeli bişey beklemek sanırım sana zarar verır senın yerınde olsam başka başka doktorlara gıderdım hemen eger hepsı de aynı şeyı soylemısse yapardım geregını

Gebesin tabiki beta değerine göre kaçıncı haftasın tabloları var 2 gün sonra tekrar baktır kimyasalda çoğalma olmuyomuş beta değerinde

Ihmal etme baska doktora gorun emin ol. Cok gecmis olsun simdiden

Bugün başka bi doktora gittik o keseyi gördü sol tüpte malesefki dış gebelik ve 100 lük iğne oldum methotreexate . Haftaya cuma 8.gün kontrol edelim dedi acil bi durumda bayram boyunca bıçak saplanır gibi ağrı hissettiğinde beni arıyosun ve hemen hastaneye geliyosun diyede uyardı .Bekliyorum artık hayırlısı inşallah haftaya cumaya değerler düşer .Aşırı şişkinliğim var sanırım iğneden birazda kasıklarımda ağrı başladı iğneden sonra bunlarda normal zaten bahsetmişti doktorum .Çok teşekkür ederim ilgin için

cok gecmıs olsun canım umarım atlatırsın hemen..rahım filmı cektırdın mı??cektırmedıysen cektır bence neden gebelıgın dışta olustugune daır bir sebeptır belkı..ben vıdeosunu ızlemıstım dıs gebelıgın nasıl olustuguyla ılgılıhakkında hayırlısı olsun

Rahim filmi çektirmedim ama dış gebelik tedavisini takiben çektirmeyi düşünüyorum amin canım hakkımda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…