beta hcg degeri

anissina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
63
0
merhaba arkadaslar, son adetin baslangici 14 ya da 15 mayis tam hatirlamiyorum. 27 ya da 28 gunde bir oluyor. 12 haziranda hcg degerim 214 cikti. test kagidinda olmasi gereken degerler yaziyor 4 hafta icin 1500 den baslatiyor. bu deger yuksek geldi bana dollenmeden sonra 4 hafta anlaminda yazdilar herhalde. gebe olmayanlarda 0-4 arasi yaziyor. adet gunum veya bir gun sonra yapilmis oluyor test 214 nasil bir sonuc sizce? cevaplarsaniz cok mutlu olurum

merhaba arkadaslar, son adetin baslangici 14 ya da 15 mayis tam hatirlamiyorum. 27 ya da 28 gunde bir oluyor. 12 haziranda hcg degerim 214 cikti. test kagidinda olmasi gereken degerler yaziyor 4 hafta icin 1500 den baslatiyor. bu deger yuksek geldi bana dollenmeden sonra 4 hafta anlaminda yazdilar herhalde. gebe olmayanlarda 0-4 arasi yaziyor. adet gunum veya bir gun sonra yapilmis oluyor test 214 nasil bir sonuc sizce? cevaplarsaniz cok mutlu olurum

selam bır kac gun daha bekle degerın katlanarak artması gerekıyor buyuk ıhtımalle bence hamılesın:)benımde ılk cok dusuktu 4-5 gun sonra yaptıgımda oldukca artmıstı .

inş hamilesindir oyle gorunuyor hayırlısı ...

canımmmm tebrik ederimmmmmmmmmmm :)) muhtemelen o tatlı şey henüz 4 haftalık:))hadi gözünaydın:nazar::nazar::nazar::nazar:

ayy umarim oyledir cok heyecanliyim. verilen referans degerleri kafami karistirdi biraz. ne zaman doktora gitmek gerekir? benim bir cocugum var ama onu cok gec ogrendigim icin hic boyle bilgilere ihtiyac duymamistim.

X