Beta hcg Değeri Kiminde 1,51 kiminde 0,16..Neden böyle??

sessada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
270
2
39
Arkadaşlar değer 5 olmadan hamıle denılmıyo anladım ama bu degerler hamıle olmayan kısılerde neden farklı..
mesela arkadasın bırı yazmış 1,51 dıye..benım 0,16 cıkmıştı..ıkımız de hamıle değiliz ama neden degerler farklı cıkıyo acaba??
bılgısı olan var mı..daha cok duydum 5'ın altında degerlerı farklı ama hamıle olmayan cogu kısıyı..!
BEN BUNA ANLAM VEREMIYORUM..5e yakın degerler olma ıhtımalını mı gosterıyo?? cok soru sordum kusura bakmayın arkadaslar simdiden saolun :KK70:

arkadaşlar kımsenın bu konu hakkında bılgısı yok sanırım; anlayan bırı varsa acıklayabılır mı kafama cok takıldı..
cunku 0,küsürlerde olan bırının hamıle oldgunu duyuyoruz sonradan,asıl sınır nedır neye gore denılıyor??? lutfen bılgısı olan esırgemesın :)))))))

arkadaşlar kımsenın bu konu hakkında bılgısı yok sanırım; anlayan bırı varsa acıklayabılır mı kafama cok takıldı..
cunku 0,küsürlerde olan bırının hamıle oldgunu duyuyoruz sonradan,asıl sınır nedır neye gore denılıyor??? lutfen bılgısı olan esırgemesın :)))))))

hormonlar birbirleriyle alakalı ve bedenden bedene değişebılır dağılımı her ınsanda sabıt bır deger olması ımkansız tabıkı de...5 e yakın olan degerler en azından takıp edılebılır artma oldu mu olmadı mı dıye...

X