beta hcg değeri çok düşük çıkıp yükselen var mı?

Bosnali34

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2021
88
47
36
Reglim 3 gün gecikti, bugün kanda gebelik testi yaptırdım. Sonuç pozitif ama değer çok düşük çıktı 57,8 :KK43: Değeri böyle düşük çıkıp da sağlıklı gebelik geçiren arkadaşlar var mı aramızda? Moralim inanılmaz bozuk, tecrübelerinize ihtiyacım var. Teşekkürler

Reglim 3 gün gecikti, bugün kanda gebelik testi yaptırdım. Sonuç pozitif ama değer çok düşük çıktı 57,8 :KK43: Değeri böyle düşük çıkıp da sağlıklı gebelik geçiren arkadaşlar var mı aramızda? Moralim inanılmaz bozuk, tecrübelerinize ihtiyacım var. Teşekkürler
gec dollenmedır sayı bısey ifade etmez.:)) artıs onemlı. 48 satte 2 katı gormen lazım :)) hatta yenı olustugunda 3 kat bıle artıyor:)) sen tekrar kan verırsın olur bıter. ılla zamanında yumurtlama olcak dıye bı kaıde yok :) bak benım 26marttı adet kese gorundu cocuk boyutundan falan 3 nısana cektı doktor tarıhı:)) ıyıce gec yumurtlama oldu yanı.

gec dollenmedır sayı bısey ofade etmez.:)) artıs onemlı. 48 satte 2 katı gormen lazım :)) hatta yenı olustugunda 3 kat bıle artıyor:)) sen tekrar kan verırsın olur bıter. ılla zamanında yumurtlama olcak dıye bı kaıde yok :) bak benım 2marttı adet kese gorundu cocuk boyutundan falan 3 nısana cektı doktor tarıhı:)) ıyıce gec yumurtlama oldu yanı.
Yaa ilaç gibi geldin, çok teşekkür ederim. Geçen yıl kimyasal gebelik yaşadım, aynı duruma düşmekten çok korkuyorum. Aslında bugün doktor bir şey görünüyor ama %100 kese diyemem dedi, hatta çıktısını verdi. Kimyasal gebelik geçirdiğimde beta hcg 300'lere çıkmasına karşın kese yoktu. O yüzden güzel düşünmek istiyorum. Allah kimseyi çocuksuzlukla imtihan etmesin..

Yaa ilaç gibi geldin, çok teşekkür ederim. Geçen yıl kimyasal gebelik yaşadım, aynı duruma düşmekten çok korkuyorum. Aslında bugün doktor bir şey görünüyor ama %100 kese diyemem dedi, hatta çıktısını verdi. Kimyasal gebelik geçirdiğimde beta hcg 300'lere çıkmasına karşın kese yoktu. O yüzden güzel düşünmek istiyorum. Allah kimseyi çocuksuzlukla imtihan etmesin..
kotu dusunme kımyasal gebelık tekrarlayan bısey degıl. ılla bıdaha basına gelcek dıye bısey yok geledebılır uzulme saglıksızsa yerlestırtmıyor vucut.. hayırlısıyla ılerlesın ınsallah:)) keseyı 4+5 te 4 mm anca gorduk bız. herkesde farklı zamanlarda gormus farklı bhcglerde belkı kese degıldır gordugu de 1 haftaya netlesır senın en cok uzak durman gereken sey stress. hersey olcagına varır de ve bekle :)) rabbım kımsenın kucagını bos bırakmasın..

Neden öyle dediniz ki şimdi panik yaptırdınız beni benimde 8 temmuzda değerim 47.84 çıktı doktorum Çarşamba günü kontrole gel dedi tekrardan kandan ve ultrason dan bakilacak ama gebelik çok yeni olduğu için bu değer demişti bana cok yeni öğrendim çünkü ne kdarlik bir bilgim yok Çarşamba günü öğrenirim inşallah 🙏🏻

İlk beta değerim adetime 5 gün varken 77 çıktı doktorlar yok gibi dedi adet olacağım gün yaptırdım 581 çıkmıştı 12 haftayim şuan sukruler olsun kalbini ferah tut canım inşallah bebişin seninledir

İlk beta değerim adetime 5 gün varken 77 çıktı doktorlar yok gibi dedi adet olacağım gün yaptırdım 581 çıkmıştı 12 haftayim şuan sukruler olsun kalbini ferah tut canım inşallah bebişin seninledir
Çok teşekkür ederim, yorumlarınızla inanılmaz moral veriyorsunuz. :)

Neden öyle dediniz ki şimdi panik yaptırdınız beni benimde 8 temmuzda değerim 47.84 çıktı doktorum Çarşamba günü kontrole gel dedi tekrardan kandan ve ultrason dan bakilacak ama gebelik çok yeni olduğu için bu değer demişti bana cok yeni öğrendim çünkü ne kdarlik bir bilgim yok Çarşamba günü öğrenirim inşallah 🙏🏻
Olumsuz bir tecrübe yaşayınca ister istemez tedirgin oluyor insan, umarım siz hiç yaşamazsınız bu hayal kırıklığını. Allah kim istiyorsa sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 Ben de Çarşamba günü tekrar kan vereceğim inşallah olumlu haberler alırız 🥰

Olumsuz bir tecrübe yaşayınca ister istemez tedirgin oluyor insan, umarım siz hiç yaşamazsınız bu hayal kırıklığını. Allah kim istiyorsa sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 Ben de Çarşamba günü tekrar kan vereceğim inşallah olumlu haberler alırız 🥰
Amin inşallah Çarşamba günü guncelleyelim o zaman birbirimizi lütfen ❣️ belki keseyide nasip olursa görürüz ❣️

2 gün sonra değer 2 katına çıkarsa normal gidiyor demek olucaktır..sabret bakalım sağlıklı gebelikse artışlar olucaktır allahın izniyle :KK66:

X