Beta hcg aşırı mı artmış???

Etaa

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
535
473
34
Merhaba kızlar burada pazar günü soru açmıştım. Halsizdim gittim beta baktırdım 3.5 çıktı 21 temmuzda. Regl gecikince gidecektim. Yerimde duramadım gittim kan verdim. Beta 93.50 çıktı. 2 kat artış ok ama çok fazla artış yok mu ? Bu ne demek oluyor acaba sıkıntı olur mu bilgisi olan var mi ?

Bende 93.50 den sonra kaç kaç artacak ona bakın. 3.5 olanda gebeliğin daha kana ilk karıştığı zaman yakalamış olabilirsiniz

Bence çok fazla artış yok yani şöyle zaten en başlarda hızlı yükseliyor bir de aynı saatte yapmadıysanız 1 saatte bile çok farkediyor

Artık regl gecikip iyice kesinleştikten sonra gideceğim doktora. İki günde bi kan verip stres olmak istemedim. Daha önce bi kaybım oldu çünkü. Ama sıkıntı yoktur di mi kızlar. Farklı bi durum yoktur di mi ? İçimin rahatlamaya ihtiyacı var

Kötü dusunmeyin güzel düşünün güzel olsun korkunun üstüne gidin benimde daha önce gebelik kaybim oldu sizin ne zaman olmustu kayıptan sonra bişey kullandınız mı onereceginiz bişey

En son ne zaman regl oldunuz

En son 30 haziranda regl oldum.

Nisan başında kürtaj oldum.Kürtaj sonrası korunduk hemen denemedik. Tek yaptığım kilo vermek oldu ekstra bi şey yapmadım. Aksine en çok bi şeyler yaptığım dönem kalamadım. Hayırlısı olsun inşallah hepimiz için isteyen herkese versin Rabbım sağlıklı şekilde çok kötü şeyler yaşadım çünkü çok üzüldüm kayıp sonrası.

Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin içinizi ferah tutun güzel düşünün güzel olsun bende çok üzüldüm hala atlatamadim deniyoruz tık yok daha kaç kilo verdiniz benim de vermem lazim ama nasıl vericem bilmiyorum sizin uyguladiginiz bişey oldu mu

10 kilo verdim. 75 kiloydum 65 kiloya düştüm. Deli gibi spor yaptım akşam 6 dan sonra asla bi şey yemedim. Ve beyaz ekmek, paketli gıda her şeyi bıraktım. Beyaz ekmek hala yemiyorum tam buğday ya da mercimekli ekmek yiyiyorum. Kesinlikle ekmek bana çok kilo aldırıyor.

Onun dışında detox çayı yaptım. Kiraz sapı, yesilcay ve kayısı çayı karıştırıp demledim. Onu 1 lt suya karıştırıp gün aşırı içtim. ( haftada 3 gün yaptım) bir de günde 2.5 3 lt su içtim. Bu şekilde gerçekten kilo verirsiniz önemli olan istikrar. Hem çalışıyorum sabah 8 akşam 6 evdeyseniz daha da kolay verirsiniz.

Bu arada benimki biraz kayıp sonrası kendini spora vermek gibi oldu. Yani kilo ne kadar engel bilemiyorum çünkü çevremdeki çoğu arkadaşım çok daha yüksek kilolarla hamile kaldı. Yani kendinizi de zora sokmayın moral bozmayın. Allah sağlıkla hepimizin gönlüne göre versin. Başımıza neler geleceği belli değil inşallah güzel olur her şey.

Çok güzel yazmissiniz teşekkürler mutlaka yapicam soylediklerinizi insallah bebeğiniz sağlıkla büyür ve dünyaya gelir

Amin inşallah Allah en kısa zamanda sizin de gönlünüze göre versin güzel bebek haberleri ile gelin gruba. Amin
İnsallah insan strest yapıyor regl dönemini bekliyor vücudunda en ufacık bişeyi belirti olarak görüyor sonra hayal kırıklığı çok zormuş hakikaten keseyi gorebildiniz mi siz

Yok daha reglim gecikmedi. Regl gecikince gideceğim doktora. Daha önce çok sık gittim peşinden de kayıp olunca çok üzüldüm. Haftaya cumartesi giderim. Hayırlısı olsun hepimiz hakkında inşallah

benımkı 0 dan 4 gun sonra 70 oldu. ondan ıkı gun sponra 350 oldu. sonra ıkı kat ıkı kat arttı. ilk başta çok hızlı yukselıyor artısınız normal gıbı geldi bana

benımkı 0 dan 4 gun sonra 70 oldu. ondan ıkı gun sponra 350 oldu. sonra ıkı kat ıkı kat arttı. ilk başta çok hızlı yukselıyor artısınız normal gıbı geldi bana
Maşallah çok sevindim yorumunuzu görünce. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Hepimiz için güzel olsun süreç :)

Bu arada siz doktora gittiniz mi ? Ne zaman gideceksiniz ya da kaç haftalık oldu

sağolun çok teşekkğür ederim 12. haftadayım 5. haftada keseyi 7. haftada kalp atışını duydum.

Merhaba benim adete 3 gün kala 12 çıktı tekrar baktırmayacağım kaset testle takip ediyorum çizginin koyulaşmasından anlayacağım adete 1 kaldı çizgi kıpkırmızı değil şu an net ama açık pembe. Kırmızılaşırsa artışı anlayacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…