BETA HCG ARTIŞ İYİ Mİ

arslnnnn

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2023
135
44
28
Kızlar merhaba sat:11 Haziran regl tarihine göre 4+3.
En son 9 Temmuz da kan verdim 212 çıkmıştı. 3 gün sonra bugün tekrar verdim 749 çıktı ilerleme nasıl sizce saha önce kimyasal gebeliğim oldu o yüzden içim de korku var Salı günü doktor randevum var şuan sizce ilerleme iyi mi ?

Kızlar merhaba bugün pembe tarzında lekelenmem oldu 2 kere geldi şuan bsy yok. Ağrım vs hiç bişey yok gene de korktum ve başka ilde devlet hastanesine gittim ult ile baktı içerde veya rahim ağzında kanama yok dedi. Beta baktı 677 çıktı. Sorum şu ben sürekli ist.da özel hastanede beta baktırdım aynı yerde dün orada sonucum 748 çıkmıştı bugün devlette 677 çıktı oradaki doktor cihaz farkından olabilir dedi. Böyle bişey duydunuz mu acaba ? Yoksa düşük mü yapıcam moralim çok bozuk

canım beta değerin düşmüş farklı yerlerde vermiş de olsan düşüş olmamalı kimyasal olabilir beta takibini
yaptırman lazım aynı yerlerde olması daha iyi

canım beta değerin düşmüş farklı yerlerde vermiş de olsan düşüş olmamalı kimyasal olabilir beta takibini
yaptırman lazım aynı yerlerde olması daha iyi
Bugün her zaman verdiğim yerde verdim çok şükür en son 750 idi 2 gün önce orada bugün 1175 çıktı . Demekki yerleşme kanaması yaşıyorum ve farklı hastaneler de farklı çıkıyor sonuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…