BETA HCG acil yardım lütfenn

grsn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2023
34
9
27
arkadaşlar merhaba yeni üyeyim buraya hep okurdum bana da yazmak nasip oldu. pko hastasıyım 7 sene önce 1 kımyasal gebelık gecırdım , en son 27 martta regl oldum ve femara kullandım adetın 5. günü sonrasında 7 nisan da yumurtam 16 cm olmuştu. doktorun dediği zamanda ilişki oldu neyse:) şimdi gün gün beta değerlerimi yazacağım lütfen bana bişey yazın güzel mi ilerlemem geç döllenmemi olmuş .
19.04.2023 - 0.79
25.04.2023 - 28.35
26.04.2023 - 34.57
27.04.2023 - 43.67
28.04.2023 - 51.60
01.05.2023 - 113.80
03.05.2023 - 223.60

1 Mayıs ile 5 Mayıs arası istenilen düzeyde artmış. İnş sağlıklı ilerler ve kucağınıza alırsınız

inşallah çok tesekkur ederımm. pekı kimyasal olma ıhtımalı yok değil mi
Kimyasal olması için azalması gerekir. İki güne bir test yaptırıp değerlerinizi kontrol etmeniz daha uygun olur. Her gün yaptırmanıza gerek yok. Zaten 1000 ve üzerinde kese görülüyor genelde. Keseyi gördükten sonra inş her şey sağlıkla devam eder

Birde iki güne bir yaptırdığınızda en az %60 artması bekleniyor sağlıklı gebelik için. Eğer artışınız az olursa hiç beklemeden doktora gidin. Benim artışım iyi olmadı ve diş gebelik teşhisi ile tedavi oldum. İnş sizinki güzel olacak içinizi ferah tutun

Üzgünüm ama üzensiz yükselmiş bence. Bi doktora görünmekte fayda var. Ben de böyle bi süreç yaşadım da ordan biliyorum

26, 27,28 Nisan beklenenin altında gibi duruyor ben de yeni kimyasal geçirdim

Masaallah her gün kan vermişsiniz yükselişi güzel daha fazla beta vermeyin bence kendini sıkmayın biraz sabırlı olun bir hafta sonra kese görünür büyük ihtimalle hayırlı olsun

Ben sabirsizligimdan 2 gune bir test yaptrdim.ilk 09.cikti degerim.sonra 110 sonra 328 ve en son 995 cikti sonra ultrason goruntusu baktrdm4 haftlik hamile oldugumu ogrendim..insallah sizden de guzel haber aliriz

26, 27,28 Nisan beklenenin altında gibi duruyor ben de yeni kimyasal geçirdim
kimyasalda artış cok daha az olup genelde 100 civarlarında düşmeye başlıyor diye biliyorum ben 223 ü gördüğüm için inşallah değildir diye düşünüyorum bakalım doktorum 2 gunde bir kan vermemi istedi benden kese görünene kadar o yüzden ilk günler kendım her gun verdım ama sımdı 2 gunde bir kan veriyorm cok zor bir süreç Allah hepimiizn yardımcısı olsunnn

Ben sabirsizligimdan 2 gune bir test yaptrdim.ilk 09.cikti degerim.sonra 110 sonra 328 ve en son 995 cikti sonra ultrason goruntusu baktrdm4 haftlik hamile oldugumu ogrendim..insallah sizden de guzel haber aliriz
inşallah kardeşimm inşallah bnım değerlerimde güzel artar ve keseyi görüürm hesaplamalarıma göre pazartesi yada salı gunu görebilirim alttan ultrason ıle

Masaallah her gün kan vermişsiniz yükselişi güzel daha fazla beta vermeyin bence kendini sıkmayın biraz sabırlı olun bir hafta sonra kese görünür büyük ihtimalle hayırlı olsun
sabır bende yok malesef çok korkuyorum birşey olacak diye

İçinizi ferah tutun o zaman. Allah yardımcınız olsun. İnşallah sağlıklı bir gebelik ve doğum süreci geçirirsiniz

İki günde bi kan verseniz gelişimi için daha net açıklamalar yapabiliriz.. ilk başlarda düzensiz artış gibi görünse de sonrası gayet güzel hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…