Beta HCG 7.8 çıktı

mariposaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2024
8
3
25
Merhaba ilk defa kan testi verdim. Adet günüme bir gün kala yani dün.. sonuç çıkmış ve 7.8 yazıyor.. dün kaset test ve hızlı test yaptım ama çok incelersen çizgi gözüküyor gibi olmuştu.. bir umut işte ne dersiniz beta sonucuna? acaba yükselir mi?

İnşallah teşekkür ederim cevap verdiğiniz için 🤍 biraz reglimin gecikmesini de bekleyeceğim.. çok stres oldum çünkü sonucun çıkmasını da beklerken 😓
Aslında 5 ve üstü zaten gebelik siz biraz sonucu erken yakalamışsınız stres olmayın 4 gün sonra verin aynı laboratuvarda aynı saatte en az 30 çıkarsa güzel geç döllenmedir muhtemelen

Merhaba ilk defa kan testi verdim. Adet günüme bir gün kala yani dün.. sonuç çıkmış ve 7.8 yazıyor.. dün kaset test ve hızlı test yaptım ama çok incelersen çizgi gözüküyor gibi olmuştu.. bir umut işte ne dersiniz beta sonucuna? acaba yükselir mi?
Bence de biraz gecsin . Kimyasal olmasina karsi regliniz 4-5 gun gecsin tekrar kan verin . Insallah guzel sonuclar elde edersiniz.

Benim regl 1 gün geçmişti kan verdiğim zaman 7 çıktık sonraki 2 gün sonra verdiğimde 600 hamileydim

Bence de biraz gecsin . Kimyasal olmasina karsi regliniz 4-5 gun gecsin tekrar kan verin . Insallah guzel sonuclar elde edersiniz.
Denemeye başladığımızdan beri reglim de şaştı.. hep 3-4 gün falan aksıyor.. bu sefer de öyle mi olur acaba diye diye bu hafta benim için zor geçecek sanırım 🫠 inşallah teşekkür ediyorum..

Denemeye başladığımızdan beri reglim de şaştı.. hep 3-4 gün falan aksıyor.. bu sefer de öyle mi olur acaba diye diye bu hafta benim için zor geçecek sanırım 🫠 inşallah teşekkür ediyorum..
Ben stres oluyorum dediginiz icin oyle dedim yoksa 2 gun sonra da kan verip takip edebilirsiniz:)

Ben stres oluyorum dediginiz icin oyle dedim yoksa 2 gun sonra da kan verip takip edebilirsiniz:)
Yok yok haklısınız.. ben de öyle yapacağım.. hafta sonu şehir dışındayım zaten kafam dağılır biraz.. pazartesi giderim test yaptırmaya 🤍 sağlık ocağında yaptırdım bu arada dün sabah 9 gibi.. onu beklemek de çok sıkıntıymış.. tüm gün bekledim bu sabah 7 de gördüm 🫠🫠

Merhaba benim regl 4 gün geçti ufak ufak belirtilerde vardı kan testi vermeye gittim ve böyle çıktı bu var demek mi yada yükselebilir mi sizce kafam çok karıştı stres oldum cevaplarsanız çok sevinirim

Eklentiler

• IMG_1677.jpeg
    IMG_1677.jpeg
    24,3 KB · Görüntüleme: 66
X