Beta hcg 69 ne demek lütfen yardımcı olun

elifsavas05

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2022
38
67
24
Arkadaşlar herkese merhabalar yeni doktordan geldim 6 gündür adet göremiyorum test tutum negatif çıktı doktora gittim sebebini öğrenmek için doktor kan tahlilimi tutu ne desenin değerlerin çok yüksek 40 yaşındaki bi kadın gibi bende daha 24 yaşındayım sebebi kısırlık dedi ilaç verdi ve tekrar gideceğim tam sonuç için. değerlerimi şuraya bırakacağım lütfen yardımcı olacak arkadaşlar yazsın şuan elim kolum bağlı daha 5 aylık evliyim bebek sevinci isterken dünyam yıkıldı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 266
Hamilelik değeri 69 değil sizin 0,69 yani 1 değerinin altında

Hamile şüphesi olması için değerin en az 5,00 olarak yazmadı lazım

Bida o doktora gitmeyin bence daha yeni evlisiniz olur inş canınızı sıkmayın böyle

Kan değerlerime baktı sadece dedi çok yüksek adet söktürücü verdi sadece adetimin 2 gününde gideceğim
Ee tamam bunda kısırlıkla alakalı bi şey yok ki
Stres yapmayın boşuna adetin 2. Günü yapılan testler daha doğru sonuç verir hoş kısırlık dese bile bi kaç doktora gidin yine hamile olmak için 1 yumurta 1 sperm yeterli hiç gerilmenize gerek yok Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin

Ee tamam bunda kısırlıkla alakalı bi şey yok ki
Stres yapmayın boşuna adetin 2. Günü yapılan testler daha doğru sonuç verir hoş kısırlık dese bile bi kaç doktora gidin yine hamile olmak için 1 yumurta 1 sperm yeterli hiç gerilmenize gerek yok Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin
Ayyy çok çok teşekkür ediyorum bu öyle içimi rahatladı rabbim yar ve yardımcınız olsun ❤️

Doktorunuzu değiştirin ya.hemen öyle kısırlık denir mi Allah aşkına. Üzmeyin kendinizi lütfen, ayrıca ilaçla hormon duzelmeyip sorun var gibi gözüküyorsa birkaç doktora görünün

X