beta hcg 48 saatte 4 kat arttı yardımmmm

C

cananca51

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cananca51
kızlar ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı.bu yüzden çok korkuyorum.adetimin geciktiği gün hcg 75 çıkmıştı.48 saat sonra ise 300 olmuş 4 kat artmış.doktorum ikiz olabilir dedi ama kesin bişey söylemedi. böyle bir durumu yaşayan duyan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.

• Konu Sahibi cananca51
canim bencede ikiz olabilir korkma, doktoruna guven...yeterki dusmesin degerin.....

• Konu Sahibi cananca51
normalde 150 olması gerekiyor ama endişelenme ikiz olabilir keseler görülünce anlaşılır hayırlı olsun

• Konu Sahibi cananca51
canim bence bu kadar problem edecvek bir sey yok. simdi biz ne desek sen bir kez daha test etmeden rahat etmeyeceksin. ikizin olabilir canim veya hamileligin ilk baslarinda bu sekilde artis olabilir. korkma.

• Konu Sahibi cananca51
canım benim üzülücek bişey yok hayatım korkma allahın izniyle bebeğin iyi olucak.benimde regli günümde yaptırdığım kan testi baya yüksekti 1163 tü düşün artık.ayy acaba mol gebelikmi yada çoğul gebelikmi diye düşünmedim değil.ama allahaşükür herşey yolundaydı.canım dr dediğine göre kimi bebekler 2,3 gün erken gelişebiliyo yada geç gelişebiliyo.en kısa zamanda iyi haberlerini bekliyoruz canım....

X