beta hcg 4.87 ne demek?

canım adetinin kacıncı günüki yaptırdın bu testii.ne negatif diyebiliyorum nede pozitif..
peki dr. ne söyledi bu durumaa...

daha kucuk oldugu ıcın bu kadar kucuk cıkmıs olabılır dıkkat et ıkı gun sonra tekrarlar yukselırse hamıssın cnm

kızlar benim hikayem biraz karışık.çikolata kistinden dolayı temmuz ayında ameliyat oldum,ardından kist tekrardan nüksetmesin diye 3 aylık geçici menapoza sokuldum her ay olduğum iğnelerle.yani 3 ay iğne oldum,son iğnemi 14 eylülde oldum.iğnenin etkisinin 1 ay olduğunu düşünürsek benim ekim sonu,kasım ortasına doğru adet olmam gerekiyor.karnım davul gibi ama hala olamadım.doktoruma danışmadan özel hastanede gidip beta hcgye baktırdım.sonuç 4.87 .labaratuvarcılar bilgi vermedi,bilgi vermemiz yasak kendi doktorunuza sorun dedi.doktoru da arayamıyorum çünkü aceleci davrandım.kasımın ortasına doğru ilk adet gelebilir demişti,adet başlayınca gel yumurta takibi yapıcaz demişti...başıma ağrılar girdi bugün sonucu alınca :KK43: kendimi kandırmanın bi anlamı yok,sanırım negatif.olmayacak.5ten küçük bir değer sonuçta.
iyi dilekleriniz öyle güzel ki,duyması bile rahatlatıyor...çok teşekkür ederim tertemiz yürekleriniz için.

cnm ınsallah yuce mevlam yuzunu tez zamanda guldurur ve sıkıntılardan kurtulursun

bu kıst ıcınde sogan kuru dıyorum baska bırsey demıyorum cnm yap farkı goreceksın

cnm ınsallah yuce mevlam yuzunu tez zamanda guldurur ve sıkıntılardan kurtulursun

bu kıst ıcınde sogan kuru dıyorum baska bırsey demıyorum cnm yap farkı goreceksın

amin canım.kistten kurtuldum allah şükür.dediğim gibi,adet olamadım bitürlü,ekim sonu gibi olurum sanıyordum.belki de benim yumurtalıklar hala çalışmaya başlamadı :KK43: inşallah allah sesimi duyuyordur,hayırlısını versin hepimize.sen daha önce değeri benim gibi olup sonradan yükselen birini duydun mu canım?

amin canım.kistten kurtuldum allah şükür.dediğim gibi,adet olamadım bitürlü,ekim sonu gibi olurum sanıyordum.belki de benim yumurtalıklar hala çalışmaya başlamadı :KK43: inşallah allah sesimi duyuyordur,hayırlısını versin hepimize.sen daha önce değeri benim gibi olup sonradan yükselen birini duydun mu canım?

valla cnm bende ılk hamıle oldugumu ogrendıgımde degerım dusuktu doktor kesın hamılesın demedı bana

yanı olması gereken degerde degıldı bakalım tam sonucu 4 gun sonra dıyecem dedı

4 gun sonra tamam artık dedı saglıklı bebek

valla cnm bende ılk hamıle oldugumu ogrendıgımde degerım dusuktu doktor kesın hamılesın demedı bana

yanı olması gereken degerde degıldı bakalım tam sonucu 4 gun sonra dıyecem dedı

4 gun sonra tamam artık dedı saglıklı bebek

güzelim peki senin ilk öğrendiğindeki o düşük değer kaçtı?benim kadar düşük değildir sanırım

Evet bu kadar dusuk degıldı ama ıste doktorlar ıcın deger pek onemlı degıl onemlı olan onun ıkıye katlayarak buyumusı

66ydı benımkı cnm

ama ıste allahdan umıt kesılmez

sende belırtı varmı

adet gecıkmesınden sonrakı en buyuk hamılelık belırtısı goguslerde baslıyor cnm

damarlar cıktımı
buyudumu
halkalar genısledımı

Evet bu kadar dusuk degıldı ama ıste doktorlar ıcın deger pek onemlı degıl onemlı olan onun ıkıye katlayarak buyumusı

66ydı benımkı cnm

ama ıste allahdan umıt kesılmez

sende belırtı varmı

adet gecıkmesınden sonrakı en buyuk hamılelık belırtısı goguslerde baslıyor cnm

damarlar cıktımı
buyudumu
halkalar genısledımı

hayır canım,karnımın şişliği dışında hiçbirşey yok...negatif olduğunu biliyorum aslında,yine de insan acaba ? diyor :KK43: çok teşekkür ediyorum verdiğin bilgiler için.olumlu sonuç alırsam mutlaka haberdar edeceğim.öptüm

hayır canım,karnımın şişliği dışında hiçbirşey yok...negatif olduğunu biliyorum aslında,yine de insan acaba ? Diyor :KK43: çok teşekkür ediyorum verdiğin bilgiler için.olumlu sonuç alırsam mutlaka haberdar edeceğim.öptüm

ınsallah hayırlı haberler buraya yazmak nasıp olur cnm

:KK71:

Bence değeriniz çok erken gebelik belirtisi olabilir ama tabi heves de etmemek lazım bunu en güzel kanıtlayacak şey değerin katlanarak artıp artmadığı ,yani yeniden kan testi yaptırmanız.Doktorunuz da bunu bekler verdiğiniz tarihlere göre de bebek çok yeni olabilir o ihtimal var,inş hamilesinizidir.

Bence değeriniz çok erken gebelik belirtisi olabilir ama tabi heves de etmemek lazım bunu en güzel kanıtlayacak şey değerin katlanarak artıp artmadığı ,yani yeniden kan testi yaptırmanız.Doktorunuz da bunu bekler verdiğiniz tarihlere göre de bebek çok yeni olabilir o ihtimal var,inş hamilesinizidir.

çok sağol arkadaşım,inşallah sizler haklı çıkarsınız,ben pek şanslı değilimdir o yüzden böyle bi ihtimal bile görmüyorum aslında.belki kimyasal gebelikti ve embriyo tutunamadı o yüzden değer düşük.hakkımda hayırlısı neyse onu versin allahım...çok teşekkür ediyorum sana da.

Günaydın. "Benim gibi olup sonradan yükselen duydun mu" diye sormuşsun. Ben bir başka başlıkta araştırdım. 4-5 kişiye rastladım. Adet gününden önce yaptırıp beta hcg sonucu 0.26 gibi çıkıp ama adet günü geçtikten sonra yaptırdıklarında 45-50 olduğunu görenler var. Bence hamile olabilirsin ama 2 günde 1 ölçtür. Artıyor mu ona bakmalısın. İnşallah hayırlısı olur.

Günaydın. "Benim gibi olup sonradan yükselen duydun mu" diye sormuşsun. Ben bir başka başlıkta araştırdım. 4-5 kişiye rastladım. Adet gününden önce yaptırıp beta hcg sonucu 0.26 gibi çıkıp ama adet günü geçtikten sonra yaptırdıklarında 45-50 olduğunu görenler var. Bence hamile olabilirsin ama 2 günde 1 ölçtür. Artıyor mu ona bakmalısın. İnşallah hayırlısı olur.

İnşallah güzelim,verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.dilerim haklı çıkarsınız da yükselir değerim.

yanı kand baktırmana bıle gerek yok normal test bıle bunun farkını gorebılırsın

dıyelım kı evde yaptıgın test sılık cıktı cokkkkkkkkkkkkkkkk sılık

sımdı yap onda daha koyu cıkarsa hamıssın

ama aynı marka test olsun cnm

yanı kand baktırmana bıle gerek yok normal test bıle bunun farkını gorebılırsın

dıyelım kı evde yaptıgın test sılık cıktı cokkkkkkkkkkkkkkkk sılık

sımdı yap onda daha koyu cıkarsa hamıssın

ama aynı marka test olsun cnm

canım bildiğim kadarıyla idrarda gözükmesi için betanın 30 civarında olması gerekiyor,o testler ancak öyle algılıyorlar diye biliyorum.çizgi mizgi yok zaten bende :KK43:

valla ben adetım 5 gun gectı evde test yaptık esımle

cızgı cıktı faket esım yok dedı yok gıbıydı gercekdende

yanı ben gordum o gormedı

ıkı gun sonra testı yenıledık peenbe cıktı ondan dedım yanı

valla ben adetım 5 gun gectı evde test yaptık esımle

cızgı cıktı faket esım yok dedı yok gıbıydı gercekdende

yanı ben gordum o gormedı

ıkı gun sonra testı yenıledık peenbe cıktı ondan dedım yanı

anladım canım,dediklerini dikkate alacağım.bu konuyu düşünmekten gece uyku uyumadım.sanırım 10 fgün falan beklemek.bayram sonrasına kadar adet olmazsam kan testini tekrarlatırım.

X