beta hcg 180

iclal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
28
7
kızlar geçen ay tüp bebek denedik sonuç negatif çıktı. bu ay adetim 1 hafta geçti idrarda test yaptım iki çizgi çıktı ama beta hcg 180 çıktı çok mu düşük böyle olup sonra yükselen var mı?

lütfen benim yaşadıklarımı yaşayan beta hcg si düşük olup sonradan yükselen varsa yazsın

canim bu ay kendiliginden mi denedin? eger kendiliginden denedi isen 180 normal bir rakam sayilabilir.
yani tebrikler hamilesin. umarim devami gelir ki bence gelir.

bak onemli olan sayinin dusuklugu degil sayinin her iki gunde ikiye katlamasidir. 2 gun sonra tekrar yaptir. 380-400 civarinda olmali. baska turlu cikarsa o zmana konusurz.

lütfen benim yaşadıklarımı yaşayan beta hcg si düşük olup sonradan yükselen varsa yazsın

merhaba benımde adetım 1 gun gectıkten sonra 58 cıkmıstı. doktorum gec dollenmedır dedı bana. ınsallah guzel haberlerınıde yaz bıze...tebrıkler...

Tebrik ederim,Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Darısı başımıza...

kızlar teşekkürler tüp bebekte tutmadı kanalların kapalı olmaz diyorlardı ama hamileyim değerin düşük olması biraz korkutuyor ama bunada şükür normal yollada hamile kalabileceğimi öğrendim.içim içime sığmıyor sağolun inşallah çarşamba günü değerim yükselir...

tebrik ederim canım.hayat işte mucizelerle dolu.
hiç çocuğu olmayacağı söylenenlerin bile ansızın,beklemedikleri bir anda bebekleri oluveriyor.
Allahtan ümit kesilmez.
inş sağ salim kavuşursun bebeğine...

tebrik ederim canım rabbim salıklı bir şekilde kucagını dolduracagı o günleri de nasıp etsin inş canım degerini 2 gün sonra tekrar yaptır yükselir ama merak etme canım

X