Beta hcg 17 çıktı adetime 5 gün var daha

Ysys

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
149
44
26
Kızlar bugün test yaptım çok net biri biri de çok netti ama hafif silikti kan verdim beta hcg 17 çıktı bir hafta sonra tekrar kan ver dedi doktor şimdi ben hamile miyim değil miyim

Eklentiler

• IMG_20230603_164829.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20230603_164828.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 49
Gebesiniz hayırlı olsun. Siz 2 günde 1 verin artışı gözlemleyin en az %60 artmalı

Teşekkür ederim ıyiki varsınız doktor bir hafta sonra ver dedi ama öyle mi diyorsunuz

İnşallah sağlıklı ilerler, çok fazla kan vermeye gerek yok, regl gününde verseniz yeterli, çok verince stres oluyor. Ben 2 kez verdim.

İnşallah sağlıklı ilerler, çok fazla kan vermeye gerek yok, regl gününde verseniz yeterli, çok verince stres oluyor. Ben 2 kez verdim.
Öyle mi ben birde dış gebelik geçirdim martta hamile kaldim Nisan da malasef sonlandi yine hamileyim inşallah sağlıklı olur ne zaman vereyim tekrar sizin nasıl oldu

Kızlar bugün test yaptım çok net biri biri de çok netti ama hafif silikti kan verdim beta hcg 17 çıktı bir hafta sonra tekrar kan ver dedi doktor şimdi ben hamile miyim değil miyim
Hamilesiniz iki güne kan verip yükselişini takip edeceksiniz sağlıklı bir gebelik mi diye

Öyle mi ben birde dış gebelik geçirdim martta hamile kaldim Nisan da malasef sonlandi yine hamileyim inşallah sağlıklı olur ne zaman vereyim tekrar sizin nasıl oldu
Dış geçmişiniz varsa iki günde bir verin ne olur ne olmaz. İnş sağlıkla gelir

Birde doktorunuz kaç ay korunma vermişti? Bende martta hamileydim. Nisanda sonlandı dış gebelik idi

Tabi ne zaman vermem lazım ve ne kafar süre vermeye devam edicem
Valla ben değerim ilk öğrendiğimde üç kez iki gün de bir sonra bir hafta ara verdim kesem göründü hiç vermedim ondan sonra iki hafta sonra da kalp atışımi duydum inşallah hayırlısıyla siz de duyarsınız

Kese görününce doktor vermene gerek yok diyor zaten ya acil doktoru bana bir hafta sonra yeniden versin dedi

Kese görününce doktor vermene gerek yok diyor zaten ya acil doktoru bana bir hafta sonra yeniden versin dedi
Kendi doktorunuz ne diyorsa onu yapın fazla kan verincede insan strese giriyor işin açıkcasi değeriniz 1000 den yukari çıkınca bence vermeyin

Evet haklısınız daha değerim 17 di siz kaçla öğrendiniz zor bir süreç mi bu kan süreci

Evet haklısınız daha değerim 17 di siz kaçla öğrendiniz zor bir süreç mi bu kan süreci
Zor bir süreç değil. İki güne bir gidip kan vereceksiniz takip edeceksiniz o kadar. Zaten sağlıklı bir gebelikse 10 güne kadar keseniz gözükür. Birde tam 3 ay korunmadınız di mi siz ? Bu arada kanınızı hep aynı yerde aldırın çünkü laboratuvarlarda farklar olabiliyormuş

Öyle mi 10 güne kadar gözükür mu kesem 2. 5 ay korunmuş oldum tamam yarın gider yine kan veririm dua eder misiniz sağlıklı olsun
Gözükür

Öyle mi 10 güne kadar gözükür mu kesem 2. 5 ay korunmuş oldum tamam yarın gider yine kan veririm dua eder misiniz sağlıklı olsun

Gözükür
İnşaAllah sağlıkla gelir Benimde ilk gebeliğimdi dış gebelik oldu. Sizi iyi anlıyorum. İnş sağlıkla gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…