Beta hcg <1.20çıktı idrar da silik?

-prenses-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2018
105
57
30
2gün geçikme ile test yaptım çok silik bir şekilde pozitif çıktı şimdi 10gün geçikmeli doktora gittim kan testi verdim <1.20çıktı sonuç ama doktor ultrasyonla bakarken küçük birşey görüyorum da kese gibi yardım edin ne olur kafam çok karışık

Geç döllenme olsa bile o kadar gecikme ile kanda çıkardı diye düşünüyorum. Gecikme devam ederse tekrar kan verip doktorla görüşün

Normalde düzenli adet olurum şu son 3ay 2veya3güb erken oldum hep anlamadım
Olabiliyor takvim kullanıyorsanız geçmiş döngülerinize bakın belki farketmeden böyle gecikmeler yaşamışsınızdır stresiniz gider en azından. Bende adeti düzenli bilirdim geçmiş aylara baktım 33 günü bulduğu zamanlar olmuş

Benim de 7 gün gecikti bugun test verdim 1.5 cıktı cuma gününe kadar gelmezse bendr doktora gideceğim... siz yarin yine gidince mutlaka gelişmeleri yazar misiniz? Dün gebelik testi yaptım ve çift çizgi çıkmıştı o yuzden çok uzuldum bugun

Yarın haber alır almaz yazacağım size hiç merak etmeyin

Doktor gebelik yok dedi ama hala adet olamadım ben 1hafta daha bekle dedi olmazsan adet söktürücü ilaç vereceğim dedi
Anladım hayırlısı olsun.. Rabbim bu mübarek cuma günün de sağlıklı ve hayırlı evlat evlatlar nasip etsin bizlere...

benimde hala başlamadı.. pazartesi doktor randevusu aldım.. bakalım ne diyecek...

Anladım hayırlısı olsun.. Rabbim bu mübarek cuma günün de sağlıklı ve hayırlı evlat evlatlar nasip etsin bizlere...

benimde hala başlamadı.. pazartesi doktor randevusu aldım.. bakalım ne diyecek...
Amin inşAllah canım benim herşey gönlümüzce hayırlısıyla olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…