Gebeliğe Hazırlık Beta HCG 0.674

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Brcugkhaaan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2015
6
2
28
Hanımlar ben pcos ve çikolata kisti olan bir bayanım, 2023 Ağustos ayında sol tupum enfeksiyon kaynaklı kapatıldı ,ardında tüp bebek transferi oldum fakat tutmadi. 2024 Ocak ayında doktora danışmadan klomen kullandjm ve hamile kaldım. Öğrendikten 2 hafta sonra dış gebelik olduğu anlaşıldı ve mtx iğnesi ile düşük gerçekleşti. 3 ay ara verdik sonrasında tekrar doktor kontrolleri sürecim başladı. Hepsi doğal yollar ile hamile kalmayacigimi soyledi. Son adet tarihim 29 agustos ve 4 gün sürdü. Ben yine klomen kullandım. Dün sol kasık batmasindan suphenelip gebelik testi yaptım pozitifi gördüm sabah tekrarladım silik olarak çıktı hep gittiğim hastaahneye gidip kan verdim,hiç gebelik olmadığı dönemde beta 0.100 olurdu
Bugün beta 0.674 çıktı bu durum beni açıkçası korkuttu sizce gidip tekrar kan vermelimiyim?

Eklentiler

• IMG-20240920-WA0005.jpeg
    122,7 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG-20240920-WA0000.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 14
Seni üzmek istemem ama test bozuk olabılır çunku idrarda çıkıp kanka cıkmama ihtimali olmaz idrar testlerı en hassas olanlar 10 beta hcg algılıyor onu algılayıp cıft cıkması gerekırdı ama yıne bır kac gun sonra ver kan testı yada adet gecıkmenı bekle ınsallah herşey istediğin gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…