Beta hcg 0,100 ama....

Jansine

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2012
96
1
Arkadaslar,bilen birilerinin yardımına ihtiyacım var.
SAT 18 ekim.Dün doktora gidip kan testi yaptırdım.0,100 çıktı.Dr.hamile değilsin gebelik yok dedi.Ama emin olduğum birsey var ki o da bu testi ilişkiden 5 gün sonra yaptırdığım,neden yaptırdığıma gelince 13 kasım da regl olmam gerekiyordu.Sadece bir damla çok açık renkte normal dışı bir lekelenmem oldu ama çok küçük.Bir daha olmadı.Ertesi gün kahverengi akıntıya döndü o da 2 gün sürdü,ara ara ve gecti...
Bugün hala regl olmadım ilk defa böyle birsey oluyor.Yerleşme kanaması desek 3 gün sonra olması beklenemez herhalde.
Ama bir yandan da dr SAT a göre yorumluyor , ben 5 gün önce ilişki olduğunu biliyorum diyorum.Sormayı da akıl edemedim.Gebelikte kullanılmaması gereken çok ağır ilaçlar alıyorum hamile değilsinz dediğinde uzatmadım...İlaçları alayım mı?Yoksa bir kaç gün daha bekleyeyim mi???

İlişkinin ne zaman olduğuda tabi etkiliyor ama en önemlisi yumurtlama gününüz ona göre hamile kalıyorsunuz.Belkide geç döllenme oluyordur bir kaç gün daha bekleyin eğer regli olmazsanız tekrar test yaptırın derim.

X