Beta düşmesi ve adet

melekmek

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
353
61
21
Ben 19 gün önce düşük yaptım bugün doktora gittm herşey normal dedi rahmim 10mm çıktı betama bakti ve 1.83 e düşmüş beta düştüğü zaman adet olunur yaziyo internette ben hala adet olmadım ne zaman adet olurum acaba

Canım bende düşük yapmıştım sonra kürtaj oldum kalan parçalar için adet olmam tam bir ay sonra oldum kürtaj olduğum günle adet günüm aynıydı

Bende parça felan kalmamış internette beta sifirlaninca adet olunur yazınca bende neden olmadım acaba diye merak ettm

Peki yumurtlama ne zaman oluyo acaba korunmasız ilişkiye girdik tekrar olursa düşük olur diye korkuyorm
Yumurtlama gününü kimse bilemez düzenli adet görüyorsan adet günüyle beraber 14 gün sonra yumurlama.olur ama sen daha adet olmamiş sin onu pek bilemeyiz ovulasyon testiyle takip edebilirsin bu arada korkmana gerek yok kötüyü çağırma canım ne gelirse Allah'tan

Bir ay oldu bende olursun sende sıkıntı yapma on gün sonra olursun
Peki yumurtlama ne zaman oluyo acaba korunmasız ilişkiye girdik tekrar olursa düşük
Haklısın canım evet adetlerim düzenlidir normalde yumurtlama gunlrimi tahmin edebiliyodum ama adet olmadigim için şuan bişey bilemiyorum hayırlısı olsun

Adet olunca takip et canım inşallah bu sefer sıkıntısız rahat bir hamilelik geçirirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…