Beta diye diye bittik, Kızlar yardım 🙏

Mor recel

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
119
33
42
Kızlar merhaba, pazartesi beta değerim 191’di, bugün cuma 352 çıktı. Doktor fena değil ama beklenen yükseklik olmamış dedi. 22 mayıs ovulasyonu değerlendik 5 haziran da regl tarihimdi. Ne dersiniz var mı Var mı ihtimal ve böyle şeyler yaşayan? 🌸

Düzenli artış yok neden fena değil dedi acaba anlamadım. Tekrar ne zaman kan vereceksiniz?

Umarım yanlışlık filan vardır testlerde. 🙏🏻
Sanmıyorum, ilk hamileliğimde de böyle düzensiz başlamıştı ve düşük olmuştu sonra. Maalesef bunda da aynı şeyi yaşıyorum. Sonucu biliyorum ama Belki yükselen Vardır bi umut veren olur diye konu açtım işte :KK43:

Merhaba canım, ben neslihan 😅 telefonum kırılınca şifrelerde biryere yazmayınca her şey silindi. Ben de mecburen yeni profil olusturdum. Çok sevindim , kaç haftalık diyor doktor? Protestan gibi biseyler vermedi mi ?

Bu arada ben de bu ayda da birşey olmadı. Dün de histereskopi operasyonu oldum . Adet olunca da gel dedi doktor . Bakalım başlıcaz sanırım biz 😅

Merhaba canım, ben neslihan 😅 telefonum kırılınca şifrelerde biryere yazmayınca her şey silindi. Ben de mecburen yeni profil olusturdum. Çok sevindim , kaç haftalık diyor doktor? Protestan gibi biseyler vermedi mi ?
Merhaba Neslihancım,
İlk öğrendiğimde progestan kullandım fitil olarak aMa Maalesef dış gebelik benimki. Muhtemelen ameliyat olucam şuan doktorumda bekliyoruz bakalım :KK43:

Kizlar merhaba benim betam bugün 45 çıktı regl gecikmesinin 2 .günü bugun.reglden 1 gün önce 24 çıkmıştı 28 29 günde bir regl oluyorum düşük mü acaba öncesinde 3 kimyasalım var yine mi olmadı acaba