Beta değerim kaç bakabilirmisiniz ?

Navyblue3434

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2022
80
-16
23
Merhaba testim silik çıkması üzere kan verdim ama bugün doktorum değer düşük çok yeni olduğu için de olabilir , düşük de olabilir dedi ama kanamam olmadığını söyledim ( dünki yaptığım teste silik olan çubuk çok koyu oldu ) ONu da söyledim bugün kan aldı yine yarın çıkacak sonucum ama beta değeri nerede yazan beni aydınlatan olursa çok Mutlu olurum Not: kırmızı renkte olan beta olan bugün vermiş olduğum herhalde ://

Eklentiler

• C58A3E70-0204-45F9-9C89-E96001337F8A.jpeg
    170,2 KB · Görüntüleme: 85
257 çıkmış

Yani ne demek oluyor bu ? Kötü bişey mi birde varsa bile ne kadarlık
Ne kadarlık olduğu son adet tarihinize göre hesaplanıyor bence beta değerinize göre değil. Şu an hamilesiniz bence değeriniz güzel 5 üstü pozitif çıkıyor. Hiç hamilelik yaşamadım ama burdan öğrendiğim kadarıyla bugün tekrar kan verdiniz ya 2 gün geçti 257nin en az yüzde 60 artması lazım yani en az 400lü bir şey çıkması lazım o zaman hiçbir sorun yok demektir canınızı sıkmayın inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız

Ay çok sağolun teşekkür ederim korktum doktor çok az deyince düşük mü acaba diye , inşallah istiyorsanız rabbim sizin de kucağınızı boş bırakmasın bu sevinci yaşatsın Her nasip vaktine esirdir boşuna demiyorlar bekleyelim bakalım

Bence düşük değil burada 10la öğrenen kişiler bile var önemli olan artış hızı istiyorum ama olmuyor inşallah ben de kavuşurum sizin gibi bu mutluluğa teşekkür ederim

Merhaba 1 hafta önce bnm de 231 cıktı 1 gün sonra kan verdim 401 oldu 2 gün sonra 1940 oldu korkmayın sakin olun lan verin dün de keseyü gördük endişe etmeyin folik asit kullanın 2 gün de bir kan verin inşallh sağlıklıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…