Beta değerim 15000iken 6 günde 7162ye düştü normal mi

sinembukhari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
33
7
26
Önceki konularımda sürecimdeki sıkıntıları belirtmiştim boş gebelik deniyordu ama bugün bebek görüldü kesem 9 hafta uyumlu bebek 6 hafta uyumlu, kanama sebebiyle kesemde bozukluk oluşmuş kalp atışı henüz yok haftaya tekrar bakıcaz, bugün kan testi de verdim sonuçlarım yeni çıktı cumartesi günü >15000 bugünkü 7162 çıktı bunun anlamı nedir düşük mü olacak, bugün doktor düşük önleyici ilaç verdi kanamam durdu (zaten az vardı fazla değildi) ama beta düşmüş sizce tekrar yükselir mi benzer bir durum yaşayan var mı

ben kanama yasadığımda acilde beta hcg istemdi. benim de >15000 çıkmıştı. bana az gelmisti. ebeye sordum o da bana pik değerimiz 15000 zaten 15000 altında olursa düsük yapıyorsun demek. sınır 15000 demişti. sanırım düsük yapıyorsunuz

Dış gebelik yada ani düşük demek oluyor bu bu düşüşe doktor ne dedi? Allahım korusun sizi
Sonuç yeni çıktı e nabızda gördüm pazartesi doktorla görüşcem henüz bilgim yok ama değer böyle düşükken bugün bebek görüldü bebekte bir sıkıntı da yoktu acaba dün kanamam var diye mi oldu

Allahım inşallah tekrar yükselir kafam allak bullak oldu

Sinem hanımcım sizin yerinizde olsam pazartesiyi beklemem acile bir tur atarım, içinizde rahatlamış olur…

Sinem hanımcım sizin yerinizde olsam pazartesiyi beklemem acile bir tur atarım, içinizde rahatlamış olur…
Acile ne zaman gitsem hiçbir şey yapmıyolar daha çok kafa karıştırıyolar şimdilik düşük önleyici ilacıma devam edip mecburen pazartesiyi beklicem ama düşük gibi de hissetmiyorum aksine kanamam da durdu ilaçtan sonra içimde hala umut var çok dua bekliyorum

Bol bol uzanın dinlenin kasık ağrısı olursa hemen gidin ama bence…
Allaha emanet olun hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…