Beta değeri

sulej

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
239
339
21
Merhaba hanımlar, ben iki gün önce 190 değerle hamile olduğumu öğrendim. Benim merak ettiğim, ben onumuzdeki hafta tekrar kan vereceğim sağlıklı gebelik için betamin kaç olmuş olmasi lazım acaba
İlk gebeliğim ve hiçbir şey bilmiyorum 🤦🏻‍♀️

Bunun hesabını net olarak yapamayız, doktor iyi gittiğini söyler zaten…
Normal şartlarda her gün iki kat yükselmesi lazım öyle düşün beybi….

Ben bu başlık altında bir soru sorabilir miyim. Ben geçen hafta hamile olduğumu öğrendim 25 beta yla. Pazartesi günü hcg 97 ydi bugün 118 çıktı. Size normal mi yükselişi yoksa bir anormallik mi var ?

Beta değerinin 2 günde bir ikiye katlaması gerekiyor keseyi bebeği göreceksin ondan sonrada kalp atışını duyacaksın betaya gerek kalmıyor düzenli artış olduğu zaman hayırlı uğurlu sağlıklı olsun 💙

Ben bu başlık altında bir soru sorabilir miyim. Ben geçen hafta hamile olduğumu öğrendim 25 beta yla. Pazartesi günü hcg 97 ydi bugün 118 çıktı. Size normal mi yükselişi yoksa bir anormallik mi var ?
Betayı aynı yerde mi verdin

Pazartesi 97 bugün 118 çok az artmış…
Doktor ne dedi?

Beta değerinin 2 günde bir ikiye katlaması gerekiyor keseyi bebeği göreceksin ondan sonrada kalp atışını duyacaksın betaya gerek kalmıyor düzenli artış olduğu zaman hayırlı uğurlu sağlıklı olsun
Amin inşallah teşekkür ederim dün gece acilde kan verdim 642 çıktı

X