Beta değeri

Regl günümde kan vermiştim ilk yani 16 temmuzda 45 çıktı bugün 20 temmuzda tekrar verdim 328 artış normal mi sizce
Gayet güzel artışı şuan gitsen gozukmez biraz bekle ben en son 391 di 1 hafta sonra gittim bakmadi göremem dedi bin olsa şuan dedi şu tarihte gel dedi ama ben özele gitti. Dediği tarihte kese de bebeği de gördüm 31 kalp atışına gideceğim

ben 5+3te gitmistim. ama doktorum değer 2408 olduğunda yarın gel bakalım demişti. ben 1 hafta daha bekleyip gittim ki daha net sonuc alabileyim

Son 10 gün diyorum.simdi gitsem duyarmiyim
bence bekle garanti olsun. beni de 2 hafta sonra çağırmıştı. 14 gün sonra gittiğimde kalp atısını gördük sadece, duyamadık. 5 gün sonra tekrar gittik bu sefer duyduk da. yani erken gitme bence. duyabilme ihtimalin tabii ki var ama duyamazsan da stres yapıyorsun, üzülüyorsun

Evet son adet tarihime göre 8hafta 2 günlük vs oluo çağırdı tarihte

Ay maşallah sağlıkla kucağınıza alın inşallah o zaman ben kah tahlili vermeye devam edeyim

Bir de folik asit kullanıyor musunuz ben elenetal 1 kullanıyordum hamilelik öncesi ona devam etmeli miyim acaba yoksa hamilelik evresinde kullanılan folik asiti kullanmam gerekiyor doktorunuz bu konuda bilgi verdi mi size

Bir de folik asit kullanıyor musunuz ben elenetal 1 kullanıyordum hamilelik öncesi ona devam etmeli miyim acaba yoksa hamilelik evresinde kullanılan folik asiti kullanmam gerekiyor doktorunuz bu konuda bilgi verdi mi size
ben başka bir folik asit kullanıyorum. gebelik öncesi de baska bir folik asit kullandım. doktorum ilk 3 ay bunu kullanacağımı söyledi. 3 ayımız dolunca baska bir vitamine gececek ihtiyaca göre. zaten kontrole gittiğinizde doktorunuz söyleyecektir değiştirmeniz gerekiyorsa. benimkini 7.haftada değiştirdiler. 7.haftaya kadar gebelik öncesi kullandığıma devam ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…