Beta değeri dengesizliği

merveel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2024
18
6
25
Merhaba, bende geçen pazartesi öğrendim gebeligimi pazartesi beta 8000 cuma 10.000 pazar 17.000 bu durumu yaşayan varmı 6 haftalık gebeyim ve bebeği daha göremedik keseyi gördük. Son adet tarihim 24 Nisan

Kese göründükten sonra beta değeri çok önemli olmuyor sanırım. Doktor ne dedi peki ? Bı hafta sonra bebişi de görürsün bence.

Merhaba hayır farklı yerlerde yaptırdım pazartesi farklı cuma Pazar aynı
O yüzden bu kadar değişik artısı. Laboratuvardan laboratuvara çok değişiyor çünkü. Hiç anormal artıyor diye düşünme yani. Farklı yerlerde yapıldığı için testler sonuçlar böyle. Önemli olan artmış olması. Çok şükür artmış. Aynı laboratuvarda yapılan 2 testte se güzel artmış zaten. Her şey yolunda kuzum merak etme

Laboratuvar farklı dahi olsa çok değişken değil mi değerler? Pazar günü 20000lerde olmalı diye biliyorum. Doktorunuz ne diyecek bakalım.

O yüzden bu kadar değişik artısı. Laboratuvardan laboratuvara çok değişiyor çünkü. Hiç anormal artıyor diye düşünme yani. Farklı yerlerde yapıldığı için testler sonuçlar böyle. Önemli olan artmış olması. Çok şükür artmış. Aynı laboratuvarda yapılan 2 testte se güzel artmış zaten. Her şey yolunda kuzum merak etme
İki katı artması gerekmiyor mu

Merhaba, bende geçen pazartesi öğrendim gebeligimi pazartesi beta 8000 cuma 10.000 pazar 17.000 bu durumu yaşayan varmı 6 haftalık gebeyim ve bebeği daha göremedik keseyi gördük. Son adet tarihim 24 Nisan
Benimde
Bugun 31000 oldu 8
Haftadayim daha bebkleri
Gormedim
Sadece oki
Kesem
Var

X