Beta değeri acill

Bayan Kahlo

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
14
2
27
Beta değeri takibi yapılıyor ve yükseliş yok gibi bebeğim düşüyor mu?

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-04-19-43-17-867_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 67
Düşüyor diyemeyiz bir gün sonra yine yükselmiş aslında. Saatler bile farkediyor. Kaç saat var iki kan arasında
Aslında ilk kanı cumartesi verdim ikinci kanı salı günü ve bugün verdiğim de şuan çıktı e nabizdan görüyorum sağlık ocağında bir gün sonra düştüğü için tek gün ara var gibi görünüyor oysaki ikinci günde bugün yani kan verdim az yükselmiş ikiye katlamiyo

İlaç vermedi mi doktorunuz kanama için progestan vermesi gerekirdi siz yine de evham yapmayın dinlenin yormayın kndinizi
Bebek ultrason da görünmüyor müdahale edemeyiz şuan için dedi ki sağlıklı bir gebelik olup olmadığı da belli değil dedi,kanama içinde birşey söylemedi çok şey sordum ama oralı olmadı onemsemedi biliyorum. Özel hastane için durumum müsait değil ne yapmam gerekiyor bilmiyorum

Çok düzenli bir artış değil bazen böyle olup sonradan güzel aratabiliyor. Progestan başlanıyor genelde bu durumlarda. Dinlenin yormayın kendinizi. Doktorunuz yönlendirecektir

Çok düzenli bir artış değil bazen böyle olup sonradan güzel aratabiliyor. Progestan başlanıyor genelde bu durumlarda. Dinlenin yormayın kendinizi. Doktorunuz yönlendirecektir
Teşekkür ederim inanın kendimi bu şekilde geçiştiriyorum. Umarım herşey hayırlı bir şekilde gelişir

Kanama olduğu durumlarda progestan kullanılmalı diye biliyorum önlem amaçlı. Kese yolk sac damı görünmedi haftaniz Küçükse zaten bebk daha görünmeye bilir normal son adet tarihiniz nedir sizin

Kanama olduğu durumlarda progestan kullanılmalı diye biliyorum önlem amaçlı. Kese yolk sac damı görünmedi haftaniz Küçükse zaten bebk daha görünmeye bilir normal son adet tarihiniz nedir sizin
Son adet tarihim 16 Mayıs ancak şuan öyle bir ruh halindeyim ki ne,ne değildir inanın kafam almıyor. Yumurtaligim çok ağrıyor diğeri de sanki titriyor segiriyor sağ bacağım sağ yumurtaligim sirttim sağ popom ve belim çok ağrıyor

2 aylık bir gebelik söz konusu görünmesi gerekirdi ultrasonda tabi geç döllenmeyi göz ardı etmemek gerkir. Doktorun ilgisizliği işte etrafında destek alacagin biri yok mu hiç durumu anlatsan onlara onlar yardımcı olsa özel hastaneye gitsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…