Beta değeri 261

mevczen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
15
5
27
Merhaba hanımlar
Ben 18 Haziran‘da adetime üç gün kala beta testi verdim değerim 18 çıktı. 20 Haziran‘da adet olmam gerekiyordu adet olmadım dört gün geciktim bugün test verdim değerim 261 çıktı. Yükselmesi normal denildi fakat çevredekiler çok ümitlenme dış gebelik olabilirsin dediler sinirlerim bozuldu. Şuan 4 hafta 4 günlük hamileyim. Oda uygulamaya göre… İki bebek kaybı yaşadım buda 3. hamileliğim ve bu yorumlar beni çok yoruyor

Betanız iyi yükselmiş hayırlı olsun. Dış gebelik ne alaka anlamadım. İnşallah sağlıkla devam eder.

İnşallah ya bunu diyen kişi de benim gibi iki düşük yapan biri o kadar korktum ki dedim acaba olabilir mi buraya yazayım dedim. Hormonlar değiştiği için duygularımı kontrol edemiyorum.

M mevczen benimde iki gebelik kaybından sonra beta hcg iki günde bir neredeyse üç kat artmıstı korkmuştum kol gebelik mi dış gebelik mi vs vs hiç endişe edilecek şey yokmuş suan 17 haftalık hamileyim. Kötü düşünmeyin, iki kez kötü oldu diye hep olacak değil 🤗

M mevczen benimde iki gebelik kaybından sonra beta hcg iki günde bir neredeyse üç kat artmıstı korkmuştum kol gebelik mi dış gebelik mi vs vs hiç endişe edilecek şey yokmuş suan 17 haftalık hamileyim. Kötü düşünmeyin, iki kez kötü oldu diye hep olacak değil 🤗
Dün gittim doktora kese gözüktü beta değerim de 14000 üzeri olmuş içim rahatladı

X