Beta aşırı artışı nasıl yorumlanır ? Fazla artması sıkıntı yaratır mı? Lütfenn yardım

Etaa

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
535
473
34
Merhaba,
21 temmuz 3.5
24 temmuz 93.50
28 temmuz yani bugün kan verdim 930 çıktı değer.

Daha önce kaybım olduğu için korkuyorum deneyimli canımlar yorumlayabilir misiniz ?

En az %60 artması lazım ki sizinki hızlı artıyor, sağlıksız olarak düşünmeyin sakın regl gecikmeside varsa hızlı artması normal.

En az %60 artması lazım ki sizinki hızlı artıyor, sağlıksız olarak düşünmeyin sakın regl gecikmeside varsa hızlı artması normal.
Bende anlam veremedim tam olarak sıkıntılı bir durum mu var diye endişelendim. 30 hazirandı son regl tarihim 30 temmuz da olmam lazım. Henüz iki gün var gecikmeye

Hayır gayet güzel artmış benim 126dan 486, 486’dan da 2115 olmuştu. Sağlıklı bir şekilde de ilerliyor çok şükür. Aklınıza başka bir şey gelmesin

Doktora cumartesi günü gideceğim. Kendim gidip 3 kere ölçtürdüm. Regl geciktikten sonra da doktora gideyim dedim. Cumartesi günü gideceğim ama artık fazla mı diye kafam karıştı. Bir kaybım var çünkü önceden o yüzden sormak istedim
Canım verdiğin saatleri yazar mısın ? Bir de son adet zamanın . Yani kaçıncı günlerde yaptırdın bu testleri

Son adet tarihim 30 haziran. Henüz regl gecikmesi olmadı.

21 haziran 16.00 beta 3.5
24 haziran 18.30 beta 93.50
28 haziran 21.00 beta 930
Canım yaklaşık 3 kat artmış . Benim de kızımda böyle gidiyordu . Aklına kötü birşey getirme . Benim de 132-334-1190 gibi devam etmiş 2 gün arayla . Çok şükür sağlıkla geldi . Şimdi 5 yaşına girecek .

Canım yaklaşık 3 kat artmış . Benim de kızımda böyle gidiyordu . Aklına kötü birşey getirme . Benim de 132-334-1190 gibi devam etmiş 2 gün arayla . Çok şükür sağlıkla geldi . Şimdi 5 yaşına girecek .
Ayy Allah bağışlasın içimi rahatlattınız çok teşekkürler. Acaba yarın mı gitsem diye düşündün korkunca da. Yine ben cumartesi gideyim o zaman. Çünkü bu değerle yarın gidince bi şey göremeyecek yine sonra çağıracak

Ayy Allah bağışlasın içimi rahatlattınız çok teşekkürler. Acaba yarın mı gitsem diye düşündün korkunca da. Yine ben cumartesi gideyim o zaman. Çünkü bu değerle yarın gidince bi şey göremeyecek yine sonra çağıracak
İnşallah sağlıkla gelsin . Kötüyü düşünme . Benim de evladımdan önce kalbi duran bir öyküm var 2.5 aylıkken . Hiç sorun yokken . Seni çok iyi anlıyorum insan evham yapıyor . Rabbime sığın o ol desin yeterki ♥️

Çok teşekkürler herkese cumartesi sabah için randevu aldım. Hayırlısı olsun inşallah biraz düşünmemeye çalışayım en iyisi

Hızlı artması genelde sorun teşkil etmiyor. Çoğul gebelikte böyle olabiliyor endişe etmeyın. Saglıkla kucagınıza alın.

X