Beta artışı

mlskya46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2024
10
2
33
Kızlar selam geçen gün yazmıştım tekrar betam az az artıyor diye . İlk gün 49.8 beta 2.gün 54.9 3.gün 63.45 ti . Bunları gördükten sonra moralim bozulmuştu son betayı 2 gün önce vermiştim ve bugün betam 149. 3 olmuş şükürler olsun iki katı artmış sizler ne diyorsunuz düşüncelerinizi paylaşır mısınız ?

Canım zaten verdiğin yere ve saat farkına görenufak dalgalanmalar oluyor her gün kan mi verdin strese sokar o seni ya iki günde ya dört günde bir ver zaten beta binlere çıkana kadar bekleyeceksin 😊

Evet 3 gün üst üste hergün verdim en son verdiğimi 2 gün sonra verdim ondada 2 katını gördüm şükür umarım böyle devam eder . Heryere bakıyordum dış gebelik diyordu çok korkuyordum bugün birazda olsa rahatladım sence iyi gidiyor mu ☺️

iki günde bir kan verip artışı takip etmeniz gerekiyor. eğer hepsini aynı merkezde ve saatte verdiyseniz ilk artışlar sağlıklı görünmüyor. ama farklı merkezlerde veya saatlerde verdiyseniz yanılma oayı olabilir. bence bundan sonra iki günde bir aynı merkezde ve saatte kan verip takip edin

İlk ikisini devlette vermiştim biri acil Labaratuvar diğeri normal Labaratuvar . Ama 2 gün önce ve bugün verdiğim kanı özelde aynı hastane de aynı saatte verdim

İlk ikisini devlette vermiştim biri acil Labaratuvar diğeri normal Labaratuvar . Ama 2 gün önce ve bugün verdiğim kanı özelde aynı hastane de aynı saatte verdim
O zaman artışlar iyi görünüyor kuzum stres yapma sen tadını çıkar 🥰

X