Beta / Acil

Mavro_

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2022
35
10
34
Arkadaşlar 2 gün öncesine kadar kanama ve şiddetli kasık ağrısı vardı adet oluyorum sandım ama adetime 13 gün daha var gebelik testi yaptırdım değerler bunlar. Değere bakınca hamilelik yok ama ilerleyen günlerde artar mı ? Yumurtlama günlerini de değerlendirmedim hamile kalmam zor ama kafam karıştı dusunceleriniz nelerdir.
(2 Gün geçmesine rağmen belim ağrıyor)

Eklentiler

• Screenshot_20221217-103855_e-Nabz.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 72
adetinize daha çok varmış adet gününüzde tekrar test yaptırmanızı öneririm inşallaj hayırlı haberler veririsiniz

Merhaba bu kanama ve kasık ağrısı adetle birlikte başlayıp iki güne kadar devammi etti?

Merhaba bu kanama ve kasık ağrısı adetle birlikte başlayıp iki güne kadar devammi etti?
Hayır adetsiz başladı. Ben adet oldum sandım ama olmamışım. Koltuk kaldırdım onun peşine kan gelmişti. İç çamaşırım kanlandı devamı gelmedi haberim olmadan düşük mü yaptım dusuncesiyle Test yaptırdım direk beta bu çıktı adet günüme daha vardı.

Kanama var ise hamilelik olabileceğini zannetmiyorum. Zaten beta HCG de düşük. Düşük yapınca 10 gün felan kadar lekelenme şeklinde devam ediyor. Her hangi bir kist durumu olabilir mi ya da pcos felan

Kanama var ise hamilelik olabileceğini zannetmiyorum. Zaten beta HCG de düşük. Düşük yapınca 10 gün felan kadar lekelenme şeklinde devam ediyor. Her hangi bir kist durumu olabilir mi ya da pcos felan
Pcos var ama daha önce başıma hiç gelmedi.

Pcos var ama daha önce başıma hiç gelmedi.
Pcos lularda oluyor genelde muhtemelen o yüzden yine de bir kontrole gidin isterseniz . Bende pcosluyum ama benim adet düzenli genelde o yüzden öyle bişey yaşamadım ama çevremde pcoslu olup yaşayan lar var

Pcos lularda oluyor genelde muhtemelen o yüzden yine de bir kontrole gidin isterseniz . Bende pcosluyum ama benim adet düzenli genelde o yüzden öyle bişey yaşamadım ama çevremde pcoslu olup yaşayan lar var
Benimde adetlerim düzenli. Ultrason da görüldü pcoslu olduğum. Doktorda çocuğun olmaz tedavisiz diyince bi umut işte

Benimde adetlerim düzenli. Ultrason da görüldü pcoslu olduğum. Doktorda çocuğun olmaz tedavisiz diyince bi umut işte
Kan değerleriniz nasıldı acaba? Benim doktorum dediki pcoslu olmak kısırlık demek değildir dedi. Elbette çocuğunuz olur dedi hemde doğal yollardan dedi tabi normal sağlıklı kadınlara göre biraz daha düşük ama olur dedi denemeye devam edin bir yıl dolunca olmazsa gelin dedi biz bir yıl denedik tam gidecektim ki hamile olduğumu öğrendim benim için bir mucizeydi tabi sonra düşük oldu o ayrı mesele ama şuan 6 ay daha zaman verdi doktorum. Size tavsiyem alanında uzman başka bir doktora gitmeniz zaten adette düzenli diyorsunuz lütfen tedavisiz olmaz lafına inanmayın burada pcoslu kadın çok neler neler yazıyorlar hatta ovulasyon takibi yapanlar bir çok çare arayanlar takip etmenizi öneririm ayrıca mutlaka düzenli folik asit kullanın yumurtalik gelişimine yardımcı oluyor

Rabbım isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın inşallah. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…