Beta 78 idrar testleri negatif ne anlama geliyor

Hayır neden düşük olsun ben ilk öğrendiğimde 27 idi önemli olan 2 günde bir 2 katına düzenli şekilde çıkması bunu takip edin sağlıkla tutunsun kucağınıza alıp büyütün inşallah 🙏🏼 🤍
Amin🙏🏼 Yani idrarda 3 seferde çıkmayınca acaba dedim korktum kötü birşey mi var idrarda çıkmıyor diye

Hayır neden düşük olsun ben ilk öğrendiğimde 27 idi önemli olan 2 günde bir 2 katına düzenli şekilde çıkması bunu takip edin sağlıkla tutunsun kucağınıza alıp büyütün

Evinize döndünüz mu ?
Döndüm bu sabahta hamile olduğumu söyledim.aslında ben daha tam emin olmadan söylemeyecektim ama düşük kimyasal gebelik falan çok oluyormuş öğle bir durumla karşılaşırsam vs diye söyledim

Döndüm bu sabahta hamile olduğumu söyledim.aslında ben daha tam emin olmadan söylemeyecektim ama düşük kimyasal gebelik falan çok oluyormuş öğle bir durumla karşılaşırsam vs diye söyledim
Kendiniz mi döndünüz sizi almaya mi geldi, bebeğe tepkisi nasıl oldu acaba ?

Kendiniz mi döndünüz sizi almaya mi geldi, bebeğe tepkisi nasıl oldu acaba ?
Geldi… Ya şöyle tepkisi ben kadın doğumda öğrenmedim dahiliyede öğrendim net birşey de demediler 2 gün sonra test ver değere bakılacak dedi, bir kaç hamile arkadaşa sorduğumda değerimin çok düşük olduğunu düşük veya kimyasal olabileceğini söylediler yani ben bu haberden hiç birşey anlamadım

Geldi… Ya şöyle tepkisi ben kadın doğumda öğrenmedim dahiliyede öğrendim net birşey de demediler 2 gün sonra test ver değere bakılacak dedi, bir kaç hamile arkadaşa sorduğumda değerimin çok düşük olduğunu düşük veya kimyasal olabileceğini söylediler yani ben bu haberden hiç birşey anlamadım
En son ne zaman birlikte oldunuz ?

X