Beta <5

hulapop

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
48
32
34
Kızlar merhaba bu ayın 13nde beta verdim <1.2 çıktı 15 nde tekrar verdim yani dün direkt <5 bu çıktı son adet tarihim de 7 Haziran sizce nedir durum😕

Kızlar merhaba bu ayın 13nde beta verdim <1.2 çıktı 15 nde tekrar verdim yani dün direkt <5 bu çıktı son adet tarihim de 7 Haziran sizce nedir durum😕
Geç döllenme olmuş olabilir 2 güne bir kan ver takip et yükselmeyi 5 ve üzeri gebelik canım hayırlı olsun dikkat et yorma kendini ağır vs iş yapma dinlen bol bol çok yeni bir gebelik daha tutunmaya çalışıyor o yüzden dikakt et

Farklı yerlerde verdiyseniz gözüken en düşük sonuç değişebiliyor. Başında küçüktür işareti var her iki sonucunda. Maalesef negatif

Farklı yerlerde verdiyseniz gözüken en düşük sonuç değişebiliyor. Başında küçüktür işareti var her iki sonucunda. Maalesef negatif
O.5 yazmamış 5 demiş hiç da küçüktür ibaresi ben hiç görmedim o kadar kan vermeme rağmen o-5 veya 0-10 arası değerde 5 çıkmış

IMG_1104.jpeg

Eklentiler

• IMG_1170.jpeg
    IMG_1170.jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 36
5 ten küçük bir deger çıkmış. Gebelik yok. Ama belli olmaz. Siz yine de kendinize dikkat edin

Aslında bende negatif olduğunu biliyorum ama daha önceleri çok kez verdiğim için hiç böyle çıkmamıştı sonuçlar.Pcosum adetlerim düzenliydi en yakın adet tarihlerimi yazayım 15 Nisan 18 Mayıs ve 7 hazirandı.haziranda bi şaştı yani şimdide hala olmadım 😕

Hanımefendi atılan görsellerede bakarsanız başında küçüktür işareti var. Konuyu açan arkadaşta küçüktür işareti koyup paylaşmış. Niye ümitlendiriyorsunuz ?
Neden ümitlendirmek isteyim şunu diyebilirsin arkadaşım yanlış biliyorsun bu budur diye bilirsin bende yanlış biliyor musum demek özrümu kendisne zaten ilettim yani üslubunu biraz yumusatabilirsin biraz

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için inanın bende tecrübesizim 3 yıldır beklenti içindeyim her şeyden bi mana çıkarmakta istemiyorum ama buraya yazmadan edemedim

Aslında bende negatif olduğunu biliyorum ama daha önceleri çok kez verdiğim için hiç böyle çıkmamıştı sonuçlar.Pcosum adetlerim düzenliydi en yakın adet tarihlerimi yazayım 15 Nisan 18 Mayıs ve 7 hazirandı.haziranda bi şaştı yani şimdide hala olmadım 😕
Belki stresten gecikmiş olabilir. Varsa da geç döllenme olabilir şuan bilemeyiz. Yine takipte kalın. Eğer daha uzun sürerse bi doktora görünün bence. Rabbim kalbinizden geçeni versin inşallah

Teşekkür ederim dr adet söktürücü verdi ama acaba mı deyince kullanmadım açıkcası biraz bekleyeyim diye stresim de yoktu aslında bu ay aşılama olacaktım yani heyecanla adet olmayı bekliyodum

Neden ümitlendirmek isteyim şunu diyebilirsin arkadaşım yanlış biliyorsun bu budur diye bilirsin bende yanlış biliyor musum demek özrümu kendisne zaten ilettim yani üslubunu biraz yumusatabilirsin biraz
Üslubumda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama kırdıysam, beni yanlış anladıysanız kusura bakmayın. Zamanında bende çok ümitleniyordum sonra negatif olunca daha kötü oluyor insan iyi biliyorum.

X