Beta 40 ?

Balemdar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2016
583
157
26
Merhabalar
6 temmuz son adet günüm 2-3 gündür kahverengi akıntı ve kasıkta ağrı şikayetim vardı bugün doktora gittim sabah vajinal ultrason yaptı bir kistin varmış kan ile dolu o patlamış bir de bir yumurtalıkta pcos gözlemiyorum kan ver dedi kan verdim ve beta-hcg değerim 41.50 geldi sizce hamile miyim doktor kimyasal da olabilir dedi ama bilemiyorum çok korkuyorum ve heyecanlıyım.

Ben de 40la öğrendim şu an altı aylık ama kanama filan gibi bir durum yaşamadım inşallah bir sıkıntı yoktur düzenli kan verip artışı takip etmeniz gerekiyor ama şu anda pozitif. Sadece ilk haftalarda ultrasonda kanama alanı görünmüştü ama fiili olarak benim gördüğüm bir şey yoktu

Peki 40 la öğrendiğinizde adetinize kaç gün vardı ve ilişkiden kaç gün sonra öğrendiniz ?

Gün aşırı ilişki yaşadık 26 27 günde bir regl olurum ben çok düzenlidir reglime 4 gün vardı yumurtlamamdan 11 gün sonra filan

Gün aşırı ilişki yaşadık 26 27 günde bir regl olurum ben çok düzenlidir reglime 4 gün vardı yumurtlamamdan 11 gün sonra filan
O zaman benim imkansız ya da adetimden hemen sonraki gün ilişkiye girdim o zaman oldu yumurtlama günüm 2 gün önceydi

Peki 40 la öğrendiğinizde adetinize kaç gün vardı ve ilişkiden kaç gün sonra öğrendiniz ?
Bu deger makineden makineye bile degisiyor o nedenle degerin rakamsal degerini onemsemeyin. Isterseniz 2 gunde bir ayni yerde baktirip artis duzenli mi diye bakin. Ama bence onu da yapmayin :) kafaniz rahat olsun:) saglikla kucaginiza alin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…