beta 1500 ama vajinal ultrasonda kese yok

hayri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
15
0
44
kızlar adetim 1 hafta geçince doktora gittim kesyi göremedi kan testinde 1500 çıktı normal bi değer keseyi görmek ve kalp atışları için 2 hafta sonra gel dedi ama ben dış gebemiyim diye düşünmeden edmiyom

Merhaba hayri. Ben de 6 haftalık hamileyim.bende de kese hala görünmedi.Senin adetin 1 hafta geçtiğine göre sen 5 haftalık hamilesin sanırım.Bu salı gideceğim doktora .Salı günü görünmesi lazım dedi doktor.Yani bu kaygın için henüz erken.ıyi şeyler düşünelim ki iyi şeyler olsun.Sakın olumsuz düşünme.

sağol canım ya ama endişeleniyorum işte internetin başındanda ayrılamıyorum bazen bilmemek daha iyi dış gebeliğin ne olduğunu bilmesem bu kadar endişelenmezdimde doktoruma güvenmek istiyorum

canım geç döllenmeden dolayı bazen kese gözükmüyorr
hiç aklına kötü bişey getirme 2 hafta sonra kesede gözükür kalp atışıda
allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin canım

keseyi görmek için erken cnm daha endişe etme
tebrikler canım..
sağlıcakla kucağına alırsın inşallah..

canım eğer geç döllenmeyse bebek daha rahme düşmemiştir bile onun için endişe etme Allah gönlüne göre versin

canım benim adetimden 2 hafta geçmişti, bhcg 45400 dü, o zaman görmüştük keseyi karından, değerin güzel, biraz sabret canım, görürsün inşallah.

Ben de hcg değerine göre 5 haftalık hamile görünüyordum ama dr. ''keseyi göremedim dış gebelik olabilir'' dedi,2 gün ard arda hcg testi yapıldı,yükselme oluyordu değerlerde ama kese yoktu.Dr. bekleyeceğiz dedi,ben de çok endişelendim senin gibi,internette araştırdım sürekli,çok şükür 7 hafatlıkken gittiğimde dr. keseyi,bebeği,kalp atışını gördü...

X