Beta 14 gün

seno6262

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
21
10
28
Merhaba arkadaşlar tüp bebek transfer sonrası 11 günümde kan değerim 465 çıktı bugün yani 14 günümde tekrardan kan verdim 1500 çıktı ama farklı hastanelerden verdim kanı interneten araştırdığımda aynı yerden yapılması önerilmiş sonuçlar yanlış çıkabiliyormuş. Konu hakkında bi bilginizi olan yardımcı olabilir mi.

Guzel artmış farkli yerlerden vermenizin onemi yok sizin degerinize göre. Az artmis olsaydi ayni yerde verin denilebilirdi. Bir daha verirseniz son verdiginiz yer ile ayni yerde verin. Hayirli olsun saglikli bir gebelik olsun insallah

Aynı yerde yapılması bence mantıklı neden mi çünkü bende birgün gittim kan verdim devlet hastane dedilerki laboratuvar da sıkıntı var yrın çikicak sonuçlar biz eşimle dayanamayıp özele gittik özeldede verdik özelde 178 çıkmıştı devlette bir gün sonra gözüktü 140 fark ediyo

Guzel artmış farkli yerlerden vermenizin onemi yok sizin degerinize göre. Az artmis olsaydi ayni yerde verin denilebilirdi. Bir daha verirseniz son verdiginiz yer ile ayni yerde verin. Hayirli olsun saglikli bir gebelik olsun insallah

Cevaplarınız için teşekkür ederim inşallah sorun olmaz

Gebeliğiniz devam ediyor mu? Sonrasında tekrardan kan verdiniz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…