Beta 0.100 2gün sonra1.20

damla6766

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2024
152
36
26
bundan iki gün önce beta tahlili yaptım gebelik testinde silik çizgi gördüğüm için adet olmama son yedi gün kaldı bugün yaptığım test gerçekten çok aşırı derecede net bir şekilde görünüyordu 6.07 tane test yaptım belki daha fazla bu kadar yanlış olma ihtimali olacağını düşünmüyorum hepsi de erken gebelik testiydı bana şimdi niye acele ediyorsunuz falan demeyin bende biliyorum ama iste duramadım yine gittim kan verdim tekrar bugun 1.20 olmuş acaba olabılır mı fıkırlenız nelerdır şimdiden cok tesekkur ederım🌸

Artabilir de elbette ama tavsiyem testlerinizi değiştirin. Kanda 1 çıkan değerin idrarda pozitif olmasının imkanı yok çünkü bozuk demek ki
Cok tuhaf evet once kana sonra idrara gecer ama testlerın hepsı farklı markalar 7 8 tanesı pozıtıf cıktı bende bunu anlamadım sonra kan verdım 0.100cıktı ılk defa normdle 1.20cıkar sonra dedım olabr mı ıkı gun sonra tekrar verdım1.20cıktı resmını de atım bunun gıbı kac tane boyle var

Eklentiler

• A7757EFB-32A2-40B0-8FFD-95B530FC1D04.jpeg
    A7757EFB-32A2-40B0-8FFD-95B530FC1D04.jpeg
    158,1 KB · Görüntüleme: 74
Cok tuhaf evet once kana sonra idrara gecer ama testlerın hepsı farklı markalar 7 8 tanesı pozıtıf cıktı bende bunu anlamadım sonra kan verdım 0.100cıktı ılk defa normdle 1.20cıkar sonra dedım olabr mı ıkı gun sonra tekrar verdım1.20cıktı resmını de atım bunun gıbı kac tane boyle var
Düşmüş aslında yükselmiş olsa belki derdim ama şu an bilemiyorum, çizgi de var gerçekten hemen mi çıkıyor bunkar

Düşmüş aslında yükselmiş olsa belki derdim ama şu an bilemiyorum, çizgi de var gerçekten hemen mi çıkıyor bunkar
Evet tuhaf sekılde oyle 5dk felan da beklemıyorum direk cıkıyor simdi dusme yok aslında yukselme var 0.100den 1.20cıkmıs ama gebelık yoktır bencede en dogrusu adetı beklemekde bu testler ayarımı bozdu artık bu kadar net vermelerı ınsanların duygularını oynuyorlar

Benim değerlerim de böyle aşırı silik bir çizgi vardı bende erken gebelik yaptırdım sanırım kimyasal yarın tekrar kan vereceğim. Silik çizgide 0.2 çıktı daha sonra yükseldi. 2 3 güne bir test yaptirdim

Eklentiler

• 1000006492.jpg
    1000006492.jpg
    161,7 KB · Görüntüleme: 68
  • 1000006506.jpg
    1000006506.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 68
İlk verdiğim test 13 günlük bir süre iyi dayanmisim nasıl dayandım kan vermeden acaba 😄 bu arada 6 ağustosta belirtilerim çok fazlalasti ve silik çizgi 6 ağustosta çıktı

Testinizin markası ne ?

Benim değerlerim de böyle aşırı silik bir çizgi vardı bende erken gebelik yaptırdım sanırım kimyasal yarın tekrar kan vereceğim. Silik çizgide 0.2 çıktı daha sonra yükseldi. 2 3 güne bir test yaptirdim
Ay ama senın suan gebelık var ınsallah kimyasal degıldır ya bence yukselır haberlernı beklıyorum insallah benımde yukselme olur

X