beş eve ateş düştü

yumy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
1.944
6
bugün yine terör can aldı beş eve ateş düştü.herşey anlamını yitirdi analar için artık kuzuları kırmızı kınalari solmadan kara toprağın altına girdi.ebediyen ayrılık....ölene kadar hasretle yan tutuş....rabbim bunu yapanları görsün sana havale ettim...mekanınız cennet olsun vatan evlatları:çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama:a015::a015::a015:

canım ben 6 şehit diye biliyorum.ayrıca biri ağır 8 tanede yaralı diye biliyorum...

ALLAH o acılı aileye sabır versin ne diyiyim..
kim böyle bir acıya katlanabilirki.şehit olan mehmetçiklerimizede ALLAH gani gani rahmet eylesin.
çok şey demek istiyorum ama neyse, mevlamın adaleti okadar büyükki er yada geç tecelli edicektir kimsenin yanına yaptığı kalmaz ...

canım ben 6 şehit diye biliyorum.ayrıca biri ağır 8 tanede yaralı diye biliyorum...

ALLAH o acılı aileye sabır versin ne diyiyim..
kim böyle bir acıya katlanabilirki.şehit olan mehmetçiklerimizede ALLAH gani gani rahmet eylesin.
çok şey demek istiyorum ama neyse, mevlamın adaleti okadar büyükki er yada geç tecelli edicektir kimsenin yanına yaptığı kalmaz ...

allah rahmet eylesin allahım ailelerine sevdiklerine sabırlar versin...

allahım ne olur dursun artık şu terör canlar yanmasın artık...

allah rahmet eylesin,ailelerine ve Türk ulusuna sabırlar versin
Allahım vatanı için görev yapan tüm askerlerimizi korusun:Saruboceq:
bunun son olması tüm dileğimiz

senağlamasenağlama ALLAH rahmet eylesin mekanları cennet olsun yakınlarına sabır versin

yataklarımızda rahatça uyuyorsak onlar sayesinde
Allah rahmet eylesin ve artık dursun bu lanet terör :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…