Berra'ma kavuştum

RANUNA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2007
1.148
1
20/02/2009...satt 12'10 da minik kuzum berra'ma kavuştum şimdi evimizdeyiz.. çok güzel bir duygu anne olmak.. rabbim hepimizin evlatlarını korusun hamişleride tez zmanda sağlıkla sıhatle kavuştursun yavrularına.inşallah doğum hikayemide paylaşıcağım sizlerle. bu arada sezaryanla doğum yaptım sezaryan yapıcak arkadaşllar sakın korkmayın öle korkulacak bişey değil...

allah analı babalı büyütsün bende sezeryan oldum çok zorlandım 25 gün oldu dikiş yerlerim hala acıyor

canim gözün aydin
Allah saglikla anali babali büyütsün kücük bebisini
cok öpyürouz sizi en yakin zamanda bebisin fotosunu bekliyoruz
darisi basimiza Şeniz

Canım gözünüz aydın Hoşgeldin Berra hanım . Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah .Resimleride bekliyoruz ama hikayeyle birlikte

saolun arkadaşlar çok teşekkür ederim.. hamişlerde ALLAH bi avazda kurtarsın inş sağlıkla sıhatle.. kızlar kızımın sarılığı var bilirubinin fazla çıkıyor.. hastanede kaldı bir gece eve çıkardık, hergün ölçüyoruz hastaneden çıktığımızda 12.5 daha sonra 15.3 oldu bununla yatırdık hastaneye sabah ışın aldı tekrar 12 ye düştü bugün tekrar 16.8 olmuş çok moralimiz bozuk.. yarında yükselirse yatırıcaz tekrar ne olur dua edin..

canım benim Allah analı babalı büyütsün,ve çok geçmiş olsun umarım kısa sürede toparlar berracık kendini.moralini bozma lütfen bi çok bebekte oluyor biliyosun,acil şifalar diliyorum canım

gözünüzaydın ve geçmiş olsun canım
bol bol emzirmeye bak berra'nı
Allah analı babalı büyütsün

X