Mutfak Dekorasyonu Bernardo Çeyiz Seti

mavilimonata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2018
1.738
3.490
Arkadaşlar merhaba 25 ocakta tesadüfen avm de bernardo’ya denk geldim; 12kişilik misafir,6kişilik günlük tabak,12çatal bıçak 6günlük çatal bıçak, kahvaltı takımı,granit tencereler ve çelik tencerelerin hepsini 3000Tl’ye aldım.
Daha önce bernardo hakkında güzel şeyler duymuştum fakat 2 şubatta sözde bütün setimi göndereceklerdi sadece çatal bıçakları ve tencereleri göndermişler, acelem de yok zaten ama biraz bakınınca kargoda sıkıntı yaşayanlar olmuş hep bu firmayla,bazı kişiler kırıldı çatlak geldi falan demişler.. Bernardo’dan bu şekilde set alan var mı?

bence mağazalaredan almak yerine internetten alın :) bir de kargo için özellikle 2 gün falan diyen yerler var şahsen güvendiğim ve hiçbir sıkıntı yaşamadığım siteler var ayrıca sıkıntı yaşasam da müşteri memnuniyeti açısından ürün değişikliği iade falan yapıyoolar :) tavsiyem internet alışverişi yani hele ki çeyiz ürünleri tabak çanak deyince internet diyorum ben :))

Ben de bernardodan aldım. Kargo problemi yaşadım ama firmayla ilgili değil kargoyla ilgiliydi. Bikaç tabağımda kusurlar vardı gidip verdim firmaya. Ilgililer o tür konularda ellerinden geleni yapıyolar. Acelemiz olmadığından bence sorun yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…