Berbat bir yildonumu

Çok yorucusunuz. Haksızsınız da. Sizin tavrınızda ki insanlar beni çok yorar
-gerer.

Evet size çiçek alsın, bir yer ayarlasın bunlar bir de sürpriz olsun istemişsiniz.
Ama siz alt tarafı şarjınıza dikkat etmeyeceksiniz.
Cicek alsın demedim cicek aldığında alma dedim ? Madem bir şey yapıyor içinden geldiği için özenerek yapsın her gün spontene kahve içmeye gidebiliriz zaten . Diğer türlüsü dur bir şey yapmış olayım .
Evet şarjıma dikkat etmiyorum benim açımdan n9rmal ama eşimin acısından kabul görmeye bilir hak veriyorum bu konuya

Yaşınız 15 felanmı?
Yetişkin kadın olarak şarj doldurma alışkanlığım yok nedir? Ayrıca jest yapmış yine triplenmişsiniz.
Ömürmü geçer böyle.

Ben de böyleyim. Sen hangisini beğenirsen onu alalım dediğinde mutlu olurum. Bu bile değer verdiğini gösterir ama bazı kadınlar ne yaparsan yap tatmin olmuyor maalesef.
Birde ben memnuniyetsiz birine hediye almaktada zorlanırım açıkçası. Ne alsam beğenmez diye düşünürüm. Bence konu sahibinin eşi de böyle düşünüyor.

Onun hiç bir şey yapmycagini bildiğim için yapmadım hiç bir şey . Ondan supriz falan da beklediğim yok zaten en başında bu konulara önem vermediğimizi söyledim zaten
En başından bu konulara önem vermiyoruz demişsiniz ama eşiniz baya önem veriyor annesi çağırmış cocuklara baksın biz başbaşa zaman geçirelim diye bu bile çok güzel bir şey siz eşinizi sevmiyor musunuz acaba yoksa biz kadinlar ufacık bir şeyden bile mutlu oluruz beni düşünmüş diye

Birde ben memnuniyetsiz birine hediye almaktada zorlanırım açıkçası. Ne alsam beğenmez diye düşünürüm. Bence konu sahibinin eşi de böyle düşünüyor.
Haklısınız. Ben de olsam böyle düşünürüm ve almak da içimden gelmiyor zaten böyle insanlara. Eşinde de bıkkınlık olabilir bu tür şeylerden.
İnsanlar birbirlerinin hayatını kolaylaştırmalı. Düşünsenize hayatınızın her evresinde hayatınızın zorlaştığırıldığını ayyy çekilmez yaaa.

Sinirlerin bozuldu bu bencilliğine, sorumsuzluğuna destek aramak için konumu açtın. İletişim çağındayız şarz önemli. Nasıl bu kadar umursamaz ve sorumsuz olabiliyorsun. Çok mu zor şarza takmak üstelik 2 küçük çocuk var acil lazım olsa. Adamı çıldırtmışsın.

Amaaan ne de hevesi varmış ya . Adet yerini bulsun bisey yapmış hissetmek için kahve içmeye çıkardı onda bile daha önce planlanan bi yer yok araştırma yok gelişi güzel gittik işte
Adam boşanmak istese görürsünüz.
Zerre kendisine saygı duymayan bir kadınla sırf çocuklar var diye evli durmasının hiç bir anlamı yok.
Şarjı ve saygısı tam bir kadınla evlenir de görür mutluluğu kalırsınız siz de böyle .

Son düzenleme:
Telefonumu şarj etme konusunda iyi değilim diye benden bosanicaksa yolu açık olsun

Bir telefon şarja takmak okadar zor olmamali şimdi gelip de "ay iki ufak çocuğum var yetişemiyorum" demeyin .
En sinir olduğum konu ,kiz kardeşimde ayni dışarı cikariz .
Şarjim bitti senin telefon resim cekim,şarjim bitti .....sarjim bitti
Ararsin ulaşamaz .
Bende sinirleniyorum böyle oldumu onun için eşinize hak verdim .

Telefonumu şarj etme konusunda iyi değilim diye benden bosanicaksa yolu açık olsun
Her konuda böylesiniz konularınız ortada.
Özen yok.
İlgi alaka yok.
Çocuklara bile aynı özensiz tavırlarınız var.s
Sürekli gergin sinirli bir kadını artık bir zamandan sonra taşıması kolay degil.
Adam bir boşanmak isterse o zaman aklınız başınıza gelir muhtemelen.

Tamam sinir olabilirsiniz rahatsız da olabilirsiniz ne yapmak gerekiyor yani eşim de sinir oldu o yüzden argo mu konuşmalıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…