Berbat bir yildonumu

Biri benim kolumu tutsa çekiştirse aşırı sinirleniyorum hiç sevmiyorum . Koçan da ne kadar sinirlenmistir . Tel şarj olayıda kötü çözüm odaklı olun . Allah Kocaniza yardımcısı olsun

Son düzenleme:
Eşim bana takı alacak olsa ben kendim seçmek isterim mesela. Bu bana özensizlik gibi gelmez. Bence sizin başka sorunlarınız da var. O yüzden eşinin yaptığı şeyler seni tatmin etmiyor.
Ben de böyleyim. Sen hangisini beğenirsen onu alalım dediğinde mutlu olurum. Bu bile değer verdiğini gösterir ama bazı kadınlar ne yaparsan yap tatmin olmuyor maalesef.

Adam cicek alacakken niye kolu bacagi tutulur ki? Tamam onceden alsa daha iyi olurmus ama zaten spontane kararlar alinmis o gün, ayak uydurmaya devam edebilirdiniz. Herkes ayni ince düşünceye sahip değil ki.
Siz nasil telefon şarj etme konusunda sorumsuz iseniz, o da bu konularda sorumsuz demek ki.

Esinizin de yapısı bu olamaz mi? Kendiniz bu derece sorumsuz iken ve sorumsuzlugunuzu bu cumleyle savustururken baskasindan nasil daha sorumlu davranmasini beklersiniz ki?
Tamam da benim yaptığım bi şey yokki gözümün önünde çiçekciye girmeye kalkıyor haliyle gerek yık masraf yapma gibilerinden tutuyorum sonra madem niyetin vardı daha önce alsaydın diyorum

Tamam da benim yaptığım bi şey yokki gözümün önünde çiçekciye girmeye kalkıyor haliyle gerek yık masraf yapma gibilerinden tutuyorum sonra madem niyetin vardı daha önce alsaydın diyorum
Ne pis huyunuz varmış. Allah çevrenize sabır versin.
Şimdi öyle yaparak bir dahakine hiç çiçek almamasına sebep olacaksınız. Bravo büyük başarı.
Geçimsiz insan da cidden zor ya

Onun hiç bir şey yapmycagini bildiğim için yapmadım hiç bir şey . Ondan supriz falan da beklediğim yok zaten en başında bu konulara önem vermediğimizi söyledim zaten
Yani her şey bana gelsin, ben hiçbir şey vermeyeyim diyen tiplerdensiniz, anladım. Maşallah, düşüyor mu böyle?

Her şey bana gelsin derken ?? Tartışmamızda ben bi sey istemişim gibi mi görünüyor nasıl okuyorsunuz
Adam size bi şey almaya çalışıyor, ben böyle sevmem sürpriz isterim diyorsunuz. E siz ne sürpriz yaptınız diyorum yapmadım gerek görmedim diyorsunuz. Aradaki bağı kurabilirsiniz bence

Adam size bi şey almaya çalışıyor, ben böyle sevmem sürpriz isterim diyorsunuz. E siz ne sürpriz yaptınız diyorum yapmadım gerek görmedim diyorsunuz. Aradaki bağı kurabilirsiniz bence
Adam bana bi şey almaya kalkıyor farkındaysanız supriz değil yani . Siz bana supriz yaptınız mı diye soruyorsunuz ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…