Berbat bir yildonumu

Şarj olayına ben de kızardım

Adamın hevesini böyle böyle siz bitiriyorsunuz

Yapım bu olamaz mı ? Herkes her konuda iyi olmak zorunda değil
Telefonu şarja takmak için bir konuda iyi olmanıza gerek yok. Umursamazsınız demek ki ve bu eşiniz için sinir bozucu. Ve sizi böyle kabul etmek zorunda değil. Sorun çıkar tıpkı dün akşamki gibi.

Son düzenleme:
Ben sürpriz yapılmasını isterim öyle benim gözumun önünde hiç düşünülmemiş gir parasını öde çık

Ben bide kahve içerken eşime beni böyle kabul ediceksin ben böyleyim dedim
Hem ortaya sıçıp hem de bir güzel sivamişsiniz, aferin.ALLAH korusun. Acil bir durumda kaldığınızda o telefonu şarj etmeyip kendinize küfür ettiğinizde anlarsınız.Adamda ben böyleyim ister kabul et ister etme dediğinde size laf düşmeyecek.Evlilik sivri bıçakları çekip karşılıklı hamle oyunu değildir,keskin yerleri törpüleyip ortak yol bulmaktır.Bencillik sizin yaptığınız ,çocuklara kötü örnek....

Adam haklı ve siz çok zorsunuz çiçeği yanınızda alsa ne olcak bir kuyumcuya sokup pırlanta alcam deseydi böyle naz yapmazdınız
Mesele yine aynı pırlantayı supriz yapmasıyla bana seçtirmedi aynı şey mi al param var bak pırlanta alıyorum sana ama senin için secicek sana yakışanı bilicek düşüncem yok

Mesele yine aynı pırlantayı supriz yapmasıyla bana seçtirmedi aynı şey mi al param var bak pırlanta alıyorum sana ama senin için secicek sana yakışanı bilicek düşüncem yok
Eşim bana takı alacak olsa ben kendim seçmek isterim mesela. Bu bana özensizlik gibi gelmez. Bence sizin başka sorunlarınız da var. O yüzden eşinin yaptığı şeyler seni tatmin etmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…