Berbat bir yildonumu

Ay, azıcık geçinmeye gönlünüz olsun.
Yani konuyu okurken ben de adamın sırf görev icabıyla çiçek alacağını düşündüm ama bu adam bu noktaya bi günde gelmemiştir. Demek karşılıklı hevesiniz kalmamış birbirinize. Amaa adam en azından hala çabalıyor. O da yakında çabalamayı bırakırsa geçmiş olsun, ne diyelim. Belki de bilerek böyle davranıyorsunuzdur. İçten içe inceldiği yerden kopsun diyorsunuzdur, bilemeyiz.

Çünkü her şey sus pus değil hanımefendi

Çünkü her şey sus pus değil hanımefendi
Demek ki birşey var ki çekiyorlar bizim gibileri diyorsun:)) Yarın bir gün kendi frekansından bir akım yakalarsa, sarjı da full olan birisi, seyreylersiniz gümbürtüyü:))
O yüzden siz kendinize bir çeki düzen verin

Herşeyi mahf eden sizsiniz.

Kim olursa bunu yapar demişsiniz ama ben yapmam ..
Kocam çocuklar için annesini arayacak akşam kahve içmeye götürecek ki yapmaz diyelim yaptı tlf yanımdan ayırmam ,çiçekçiye sen yürüme ben alırım diyip beğendiğim çiçeği alırdım.Siz sanki zaten eşinizin başbaşa programlarına alışık ve doymuş olmalısınız.

Siz de telefonunuzu şarja takma alışkanlığını edinin artık. Gerçekten kötü bir şey ulaşamamak. Ben de telefonumu şarja takma özürlüydüm eşim çok sinirlenirdi bu duruma ve bana bir gün güzel bir ders verdi. Ne mi yaptı çıkıp bana yeni telefon aldı, hem de pahallı bir telefon ve bana "telefonun şarjı bitiyor bunu aldım" dedi hediye paketi yapmış herkesin karşısında verdi. (diyordu daha önce telefonun şlarjı erken bitiyor ben sana yeni telefon alayım diye, mevcut telefonum da yeniydi ama ben şarja takmadığım için bitiyordu bunu biliyordu) Ben şok oldum ve kızdım çünkü bir sürü kredi kartı borcumuz var ve daha önemli ihtiyaçlarımız vardı erteliyorduk borç yüzünden. İade et bunu dedim ama etmedi. Bana ders oldu ve artık dikkat ediyorum. Bir kere yine kapanmıştı eşim "i phone bilmem ne çıkmış, şu kadar para sana onu alacağım bir daha kapanırsa telefonun" dedi. Aman tövbe artık hep takıyorum.

Daha bir buçuk ay önce yıldönümümüzdü. benzer bir şey yaşadım. Arabayı ben kullanıyordum, eşim insene bi bir yere gitmem lazım dedi. Ben de inmeyecektim ama imalı imalı gülünce çiçek alacağını anladım indim o sürdü çiçekçiye. Ben hatta dedim ki böyle renkli renkli bi şeyler al hep gül alma arabada bekledim elinde buketle geldi aaaa ne güzel diye sevindim ben de. Bırakalım adamlar kendilerince jest yapsınlar bunu düşünmeleri bile güzel.
Telefon şarjı olayına hiç girmek bile istemiyorum, çiçek olayından çok daha fecaat bence.

Farkında mı degilsiniz bilmiyorum ama evliliğiniz bir dinamitin üstünde bilginiz olsun.
Bu adam yakında iflas bayrağını çeker.
Adamda peygamber sabrı var bence yoksa bu kadar fevri direk herşeyi kesip atan kadına diğer türlü nasıl sabr ede bilir ki?hayret..Böyle devam ederse boşanma yakındır adam boşansa hakkıdır zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…