Doğal Saç Bakım Kürleri Benzinle gelen parlaklk:)))

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
D

deren23

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi deren23
duyan veya uygulayan varmıdır bilmiyorum ama annemden bugün birşey öğrendm annem ben küçükken yani ilkokul 1 den 4 de kadar saçlarımı 3 ayda bir dört ayda bir benzinle bakım yaparmış bildiğiniz bu arabalarda kullanılan benzin ve hatırlıyorumda çokta parlak ve gürdüler saçlarım hala gürler ama parlaklığını yitirdiler tabi
şöyleki;2 yemek kaşığı benzini saçıma bir güzel yedir[irmiş bi müddet bekler ve banyomu yaptırırmış.ozamanlar okullarda çok bit olurmuş hemde bunun saça gelmesini engellermiş benzin ve saça inannılmaz bi parlaklık veririmiş bilginize:))))/COLOR]

• Konu Sahibi deren23
ben onu gaz yağı olarak biliyorum ama ...
benim annemde gaz yağı sürmüştü kafama bitlenince...
acaba mazot yada lpg nasıl olur veya kurşunsuz süper bunlarıda denemek lazım.......

• Konu Sahibi deren23
acaba mazot yada lpg nasıl olur veya kurşunsuz süper bunlarıda denemek lazım.......

:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey:teytey::teytey:

iyi fikir..süper kursunsuz ya da lpg olabilir mesela...

yakında gübre falan da iyi geliyor saclar için derlerse onu da süreriz diye korkuyomm

• Konu Sahibi deren23
anam size ateşle yaklaşmamak lazım üzerinize yazın bakım yaparken neme lazım bofffff diye alev almayın delikafadulden

• Konu Sahibi deren23
Yaşlılar bunu bit için yaparlardı yaa ne parlaklığı :ecrin_bebek:

• Konu Sahibi deren23
ben onu gaz yağı olarak biliyorum ama ...
benim annemde gaz yağı sürmüştü kafama bitlenince...

gaz yağıda olabilir..

ben sadece denediğim bir şeyi paylaştım ..
Yaşlılar bunu bit için yaparlardı yaa ne parlaklığı :ecrin_bebek:

zaten bende onu söledim okursan birdaha ama bu parlaklık veriyo...

• Konu Sahibi deren23
ßide ßunların sonunda saçsız kalırmışız :)))))))))

• Konu Sahibi deren23
aslında o bit için sürülen direk benzin değil gazyağı sanırım.hoş gazyağıda petrol türevi... eski bir yöntem bit mücadelesinde ama çok sağlıksız.
benzin zaten tehlikeli.organik maddeleri bile eritiyor. suylada çıkmaz.sürerseniz ayvayı yediniz gibi:)

• Konu Sahibi deren23
benzinmi? valla denemem okadar şampuanlar kremler alıyoruz para verip yinede oralı olmuyo benim saçlar bide temelli bozulur allah korusun

• Konu Sahibi deren23
aman sakın haa eskiler bit için kullanılırmış ama o zamanlar naapsınlar başka çare yokmuş. saçımızı düşünürken solunum yollarımızı iç organlarımızı unutuyoruz.

• Konu Sahibi deren23
Yuh. Sacimiza bi benzin sürmedigimiz kalmisdi. umarim bunu okuyupda deneyen olmaz.

• Konu Sahibi deren23
bit demişken,
ilkokul 1 deyken öğretmenim saçımda bit olduğunu, annemin kafama sinek ilacı sıkmasını söylemişti.
koşa koşa eve gittim. Annem saatlerce baktığını, bit olmadığını söylemesine rağmen ben durmadım ağlayıp zırladım kadını canından bezdirip, zorla saçıma sinek ilacı sürdürdüm. Ertesi sabah bir kalktım, kafamın derisi kıpkırmızı, bir kulağım iki katına çıkmış!
seneler sonra televizyondan duyduğum bir haber "bite karşı kafasına sinek ilacı sürülen kız öldü" şeklindeydi. :bbo:
Velhasıl şanslıymışım. Beyinde kalıcı hasarlara sebep de olabiliyormuş. Öğretmenime daha da kızdım.Bir eğitimci olarak tavsiye ettiği şeyin sebep olabileceklerini bilmemesine.

Benzin de kullanılması ve tavsiye edilmesi çok sakıncalı !

• Konu Sahibi deren23
bnm annemde çocukken okuldan bit kaptıığında annesi gaz yağı sürmüş kafası o kadar yanmış okadar acımışki bitli gezsem daaha iiydi demiştilmaz:

• Konu Sahibi deren23
arkadaşlar böyle tehlikeli ve zararlı maddelerden bakım maskesi mi olur? benzim bu zararlı bir madde sakıncalıdır muhakkak. öneride bulunurken biraz daha dikkatli olma kanaatindeyim...

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi deren23
:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:

• Konu Sahibi deren23
çok şaşırdım valllaa dahaa neler duycasfisfisfis

• Konu Sahibi deren23
aman sakın denemeyin bakarsınız yıkarken fazla arınmaz yanınızdan geçen sigara içen biri olur tutuşursunuz mazallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…